KPSS sonrasında işe gidermek isteyenler ne yapmalı?

2020 KPSS Lisans sonuçları açıklandı. Gerek KPSS-B grubu gerekse birlikte KPSS-A grubu ilanları takip ederek işe temizlemek isteyen adaylar hangi yapmalı?

2020 KPSS Lisans ve ÖABT sınav sonuçları 22 Teşrinievvel 2020 tarihi itibariyle açıklandı.

Kamuya girişlerde merkezi alımlar ve kurumsal alımlar olmak üzere iki ayrı proses yürümektedir. 2020 KPSS sınav sonuçlarına dayalı namına, ÖSYM tarafından, merkezi yerleştirmeyle, aday sınav uygulanmaksızın 2020/2, 2021/1, 2021/2 ve 2022/1 KPSS tercih kılavuzları yayımlanacaktır. Adaylar üstelik kılavuzlarda saha düzlük kadroların niteliklerini taşıyorlarsa, başvurup KPSS puanlarına bakarak şanslarını deneyecektir.

ÖSYM’nin yaptığı merkezi yerleştirmenin yanı sıra kurumsal düzeyde işyar alımı, kurumsal düzeyde sözleşmeli personel alımı, POMEM alımı, mahalli idarelere personel alımı ve İŞKUR vasıtasıyla bile işçi alımı yapılmaktadır. Birlik bu ilanlar amacıyla ilan.memurlar.net adresini izlem edebilirsiniz. Memurlar.net yerine temas ahit tekmil medyayı ve genel ağ sitelerini strateji yazar, ilanları güncel adına takım bazında ziyaretçilerimize sunmaktayız. Gözden kaçırdığımız ilanları 0 532 540 0 590 nolu WhatsApp hattı üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

KPSS’ye girip kamuya eksiltmek isteyen adayların birbirleriyle bildirişim halinde olması amacıyla memurlar.net’te toplu tartışma bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde; KPSS A Grubu, KPSS B Lisans, KPSS Afiyet, KPSS Ilmek Hizmetleri, POMEM ve Bekçi alımı antetli kategoriler bulunmaktadır. İlgi alanınıza bakarak bu kategoriler üzerinden, sizinle gelişigüzel işe başlamak talip arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.

Memurlar.net namına kocaman ilanları, İOS ve Android uygulamalarımızı kullananlara ücretsiz benzeri şekilde ihbariye olarak atmaktayız. Güncellenen İos ve Android uygulamalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Android uygulamasına yayılmak üzere tıklayınız.

İOS uygulaması üzere tıklayınız.

Share: