Türkiye’den Afganistan’a Eğreti Garnizon Komutanı

Kula Garnizon Komutanı Yüzbaşı Melih Oğuz, 6 maaş eğreti süre ile görevlendirildi. Kula Askerlik Büro Başkanı ve Garnizon Komutanı Yüzbaşı Melih Oğuz, 6 maaş geçici aynı fariza ile Afganistan’ın başkenti Kabil’de havaalanına görevlendirildi

25 Ara’ta Afganistan’ın başkenti Kabil’e gidecek olan garnizon komutanı Melih Oğuz, geçici görevi öncesinde Kula Olgun Gazetesini görüşme etti. Kula Fen Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hasan Yiğen ve Yazı İşleri Müdürü Alaettin Andıran ile görüşen Oğuz’a, Kula Akbank Şubesi Müdürü Halil Peker haremlik etti. Arızi görevine 25 Aralık tarihinde gideceğini tamlayan Garnizon Komutanı Yüzbaşı Melih Oğuz, Türkiye’nin ciharıyek yanından bu geçici göreve meslektaşlarının geleceğini söyledi. Sunulan görevi yeryüzü bol şekilde yapmayı istediğini tamlayan Oğuz, 25 Çatlak tarihinde başlayacağı görevin 6 kamer süreceğini ve 6 ay böylece tekrardan fariza yeri olan Kula’da görevine devam edeceğini söyledi.

Kula Malumat Gazetesi ayrıcalık sahibi Hasan Yiğen ve Yazı İşleri Müdürü Alaettin Yakın, 6 aylık eğreti görev ile görevlendirilen Garnizon Komutanı Yüzbaşı Melih Oğuz’a görevinde başarılar diledi.

Share: