Komutan Tığ: “Bafra’yı bilcümle gelişigüzel yönetip baştan sona ileriye taşıyacağız”

Darülfünun öğrencileri ile söyleşi yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Tığ, “Gençlerimizin gücünü yanımızda hissettiğimizde henüz özgüvenli ilerliyoruz. Bu açıdan daha çok gence ulaşan onların enerjisinden, azminden ve görüşlerinden istifade fail şehremaneti olmayı sürdürecek, Bafra’yı bilcümle birlikte yönetip baştan sona ileriye taşıyacağız” dedi.

Bafra Şehremini Hamit Kılıç, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bafra Ululuk Aşçı Turizm Fakültesi’nde düzenlenen ‘Başkan Mektepli Buluşması’nda öğrencilerle tıpkı araya geldi. Turizm Fakültesi Hanife Aşcı Konferans Salonu’nda, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Eksiksiz Bulut moderatörlüğünde gerçekleşen konuşma programında eğitimlerine devam fail öğrencilerin ilçede karşılaştıkları sorunlarını dinleyen Başkan Kılıç, değişik konularda kendisine yönetilen soruları cevaplandırdı.

Söyleşi programına Turizm Fakültesi’nin yanında İşletme Fakültesi’nde eğitimlerini sürdüren öğrenciler katıldı. İlçede bulunan iki fakültenin kendileri için tıpkısı yıldız yerine değerlendirdiklerini ifade fail Belediye Reisi Hamit Tığ, “Başta Arsıulusal Kapıkaya Huy Sporları ve Ekin Festivali doğmak için birçok organizasyonda birlikte akıntı ederek projeler ortaya koyduk. Bugünkü görüşme programımızda bile tendürüst kardeşlerimizin Baframıza ilişik değer sağlayacak düşüncelerini dinledik, bizim onlar ile ilişkin olan projelerimizi anlattık” diye konuştu.

Her zaman olduğu kadar gine yetişek ile ait öğrencilere destek olmaya bitmeme edeceklerini tamlayan Başbuğ Tığ, “Gençlerimizin gücünü yanımızda hissettiğimizde henüz özgüvenli ilerliyoruz. Bu açıdan daha çok gence ulaşan onların enerjisinden, azminden ve görüşlerinden yararlanma fail uray olmayı sürdürecek, Bafra’yı bütün alay malay yönetip tamamıyla ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Başbuğ Hamit Tığ üniversite öğrencilerine ilçenin tarihi ve tabii güzelliklerini yerinde yaşamaları için ayrımlı projeler hayata geçireceklerini bile sözlerine ekledi.

‘Başkan Öğrenci Buluşması’nın peşi sıra öğrencilere hamsi ızgara izzetüikram edildi. – SAMSUN

Share: