5 kamu kurumu toplamda 213 personel kabul etmek amacıyla ilana çıktı

İçişleri Bakanlığı, Yan Emniyeti Umumi Müdürlüğü ve Eroin ve Yer Yağı İşleri Genel Müdürlüğü, TEİAŞ çokça ve Tarım Cesaret Koop.Ankara ve Kayseri Mıntıka Birlikleri çokça sayıda personel almak amacıyla ilana bundan sonra

İçişleri Bakanlığı kontratlı 22 bilişim personeli alacak

İçişleri Bakanlığı, akıbet referans tarihi 22 ağustos 2021, kontratlı 22 enformatik personeli alacak.

İçişleri Bakanlığı ilanının başvuru şartları

BAŞVURU ŞARTLARI

a) 657 sayılı Azamet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları germek,

b) Fakültelerin dört almanak elektronik beyin mühendisliği, yazılım mühendisliği, cıvıltı mühendisliği, elektronik mühendisliği, hareketlilik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden evet de bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca akseptans edilmiş az dışındaki yükseköğretim kurumlarından giderilmek,

c(b) bendinde belirtilenler dışında küsurat dört almanak yetişek veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, veri-literatür, eğitim bilimi ve eğitim bilimi bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve uygulayım bilimi üstüne eğitim bilimi veren bölümleri ile sayım bilimi, aritmetik ve fizik bölümlerinden evet birlikte bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yetersiz dışındaki yükseköğretim kurumlarından kazanmak, (aylık brüt barışma sevap tavanının 2 tiran ödenecek pozisyonlara başvuru yapabilirler.

İçişleri Bakanlığı ilanı detayları amacıyla tıklayınız

Kıran Emniyeti Genel Müdürlüğü 2 İç denetçi alacak

Ağız Emniyeti Genel Müdürlüğü, son müracaat tarihi 23 ağustos 2021, Bildirme az dört sene mütemadi eğitim veren yükseköğretim kurumları ile denkliği Yükseköğretim Kurulu marifetiyle kabul edilen yetersiz dışındaki eşdeğer yetişek kurumlarından birinden mezun 2 İç denetçi matlup.

Ibik Emniyeti ilanı detayları için tıklayınız

Eroin ve Yer Yağı İşleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli 5 bilişim personeli takanak

Beyaz Zehir ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, son müracaat tarihi 18 ağustos 2021, sözleşmeli 5 enformatik personeli takanak.

Eroin ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü ilanı referans şartları Adaylar başvurularını 09/08/2021-18/08/2021 tarihleri ortada saat 23:59:59’a kadar Kariyer Kapısı üzerinden antre yaparak, e-Şevket üstünde belirtilen takvimde etkin arkaç gelecek olan gelişim referans ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen yahut defa tarafından yapılan başvurular akseptans edilmeyecektir. Başvurular üzere vacip şerait, matlup belgeler, imtihan süreci ile ait değişik bilgiler Umumi Müdürlüğümüz internet adresinde mapeg.gov.tr adresinde düz almaktadır.

Maden ve Yer Yağı İşleri ilanı detayları için tıklayınız

TEİAŞ 101 işçi kabul etmek için ilana çıktı

KAPAT X

TEİAŞ 101 İşçi algı. Son referans tarihi 20 Ağustos 2021.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. Umumi Müdürlüğüne Teknisyen ve Teknikçi alımı yapılacaktır.

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN DIŞARLIK TEŞKİLATININ SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINDA İSTİHDAM EDİLECEK 31 TEKNİKER İLE 70 TEKNİSYEN ALIMI HAKKINDA ANONS

Şirketimizin dişarilik teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 az Resmi Gazete’de yayımlanan”Amme Çekicilik ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Asıllar ve Esaslar Hakkında Talimatname” hükümlerine bakarak 31 Ruh Teknikeri, 4 Elektronik Teknisyeni ve 66 Neşelilik Teknisyeni alınacaktır.

TEİAŞ ilanı detayları için tıklayınız

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı iller ve alınacak eleman sayıları aşağıda belirtilmiştir.

MÜRACAAT:

Durumları rica şartlarına uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 aktarılma içinde (16-20/08/2021 tarihleri arası) İŞKUR devlet müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, İŞKUR internet sitesinden”İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak) E-HEYBET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilecektir.

Ekincilik Cesaret Koop.Ankara ve Kayseri Toprak Birliklerine 83 personel algı

Ekincilik Güven Kooperatif Tarz Birliği, Ankara ve Kayseri Mıntıka Birliklerine 83 personel takanak. Akıbet başvuru tarihi 20 Ağustos.

Ekincilik Güven Kooperatifleri ilanı içiş tıklayınız

İlana çıkılan unvandaki maaşları soldurmak üzere TIKLAYINIZ

Share: