5 amme kurumu toplamda 187 personel almak için ilana çıktı

Danıştay, sözleşmeli 70 Personel ve 30 iştirakçi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kontratlı 37 keyif personeli, Gazi Üniversitesi sözleşmeli 4 enformatik personeli, Hakkari Belediyesi 10 vazifeli, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sözleşmeli 36 sağlık personeli kabul etmek üzere ilana imdi.

Danıştay 70 sözleşmeli personel algı

Danıştay, sözleşmeli 70 Personel almak için ilana imdi. İlanın sonuç başvuru tarihi 20 ağustos 2021. Yayınlanan ilanda alınacak akıllıca kondisyon üzere şunlar belirtildi: 2020 KPSS (B) Grubu (KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94) puanı ve Kurumumuz eliyle gerçekleştirilecek uygulama ve yavuklu sınavı veya aday imtihan sonucuna bakarak sözleşmeli personel pozisyonunda 30 (otuz) Zabıt Katibi, 5 (beş) Uygulayımcı (Elektronik Beyin ve İnşaat), 30 (otuz) Destek Personeli (Odacı, Garson, Bulaşıkçı ve Sürücü), 1 (bir) Davetçi, 4 (dört) Programcı alınacaktır.

Danıştay ilanı detayları amacıyla tıklayınız

İlana çıkılan unvandaki maaşları gidermek için TIKLAYINIZ

Danıştay 30 İşçi Matlup

Danıştay, Arılık ve Düzenlilik Hizmetleri amacıyla 30 İşçi Takanak. İlanın serencam başvuru tarihi 13 ağustos 2021. Daima iştirakçi kadroları ve başvuru şartları iŞKUR internet sitesinde yayımlanacaktır. Şartları uyan adaylar, 09/08/202113/08/2021 tarihleri ortada Ankara iŞKUR devlet MüdürlüğüneÇankaya Hizmet Merkezine şahsen yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “iş Arayan” linkine T.C. Etiket numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Danıştay’ın 30 İşçi ilanı detayları için tıklayınız

Gazi Üniversitesi kontratlı 4 bilişim personeli alacak

Gazi Üniversitesi, son referans tarihi 16 ağustos 2021, kontratlı 4 enformatik personeli matlup. 2020 yılı Kamu Personeli Güzel Sınavı’nda alınan KPSS P3 puanının yüzdelik 70 (yetmiş)’i (KPSS puanı sıfır yahut doküman ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) yerine dikkate alınır.) ile YDS yahut YDS için eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulunca akseptans edilen uluslararası ecnebi vesile imtihan puanının yüzde 30 (otuz)’unun (YDS yahut YDS amacıyla eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen arsıulusal ecnebi komütatör sınav puanı sıfır yahut belge ibraz etmeyenlerin ecnebi açacak puanı 0 (liyakatsiz) olarak hesaplanacaktır) toplamı anne alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek nokta düzlük adaydan başlanarak zar edilen her bir konum amacıyla 10 (on) imansız aday belirlenecektir.
02.09.202106.09.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yavuklu/kılgısal sınav sonucunda oluşacak sükse sırasına göre ilanda belirtilen pozisyonlar amacıyla hep 4 (dört) kontratlı bilişim personeli alınacaktır.

Gazi Üniversitesi ilanı detayları için tıklayınız

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kontratlı 37 afiyet personeli alacak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, serencam müracaat tarihi 16 ağustos 2021, sözleşmeli 37 esenlik personeli algı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğünden yayınlanan ilanda; Lisans 2020 KPSS (B) grubu, Yöre Lisans ve Ortaöğretim 2020 KPSS (B) grubu fakül sırası esas içerlemek yoluyla giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplanmış 37 Sözleşmeli Personel (4/B) alınacaktır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ilanı detayları amacıyla tıklayınız

Hakkari Belediyesi 10 vazifeli algı

Hakkari Belediyesi 10 memur takanak. İlanın akıbet başvuru tarihi 9 Ilkgüz 2021. Yayınlanan ilanda; “Mahalli İdarelere İlk El Atanacaklara Dair Imtihan ve Nasıp Yönetmeliği ile Şehremaneti Polis Yönetmeliği hükümlerine bakarak aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS benek türü, KPSS ayak tabanı puanı ve farklı şartları öğütmek kaydıyla, belirtilen gereksiz kadrolara açıktan tayin marifetiyle memur alınacaktır” denildi.

Hakkari Belediyesi ilanı detayları üzere tıklayınız

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sözleşmeli 36 sağlık personeli algı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, son referans tarihi 10 ağustos 2021, kontratlı 36 keyif personeli takanak. Yayınlanan ilanda genel şerait olarak; “Kamu Personel Güzel Sınavlarından (2020 KPSS Lisans, 2020 KPSS Lise ve 2020 KPSS Yöre Lisans) birine girmiş ve bu sınavların en birkaç birinden ilgili KPSS puanını almış görünmek ” belirtilmektedir.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ilanı detayları amacıyla tıklayınız

Share: