YANLIŞSIZ Fırka, Küçük Asya turuna hazırlanıyor

SELIM Parti’dahi Haziran 2023’te yapılacak seçimler üzere hazırlıklar başladı. Seçime kavrayışsız tadat sürerken, parti teşkilatı Rum turuna çıkacak. İlçe ve köyler bir tane bir tane ülfet edilecek, çalınmadık konu bırakılmayacak. İstanbul içinse ayrı bire bir planlama yürütülecek.

2023 seçimleri için ansız tadat sürerken YANLIŞSIZ Parti, Anadolu turuna hazırlanıyor. İlçe ve köyler tek bir tane ziyaret edilecek, herhangi bir başlık çalınacak. DÜRÜST Parti, Ilkgüz kocaoğlan sonuna büyüklüğünde cümle kol sahada olacak.

Milletvekilleri ve parti yönetimi öz bölgelerinde seçmenle buluşacak. Parti teşkilatı, eylül ayı sonuna büyüklüğünde en bir iki dört dönem sahada olacak.

YANLIŞSIZ Parti’nin 20 yılda imza attığı projeler anlatılacak, seçmenlerden gelen talepler grado edilecek.

Veriler Ekim kocaoğlan başında anlatım haline getirilecek. Hazırlanacak anlatım Genel Merkez’e sunulacak. 81 yer amacıyla yegâne tek çalışma yürütülecek.

İstanbul’birlikte “Yüz Yüze 100 Çevrim” programı hayata geçirilecek

İstanbul amacıyla da ayrı aynı planlama söz konusu olacak. Bakanların dahi katılımıyla “Karşı Karşıya 100 Dönüş” programı hayata geçirilecek, İstanbul amacıyla planlanan projeler anlatılacak.

2023 seçimlerinin defa haritası kamu bu çalışmaların ardından belirlenecek. Sahada hazırlanan raporlar parti yönetimi ile paylaşılacak. Çalışmanın son işsiz Reisicumhur Erdoğan’a sunulacak.

Share: