EYT’de önceki maaşlar ne ahit yatacak? DÜRÜST Partili Bülent Turan çalışkan yayında gün verdi

EYT ile ilgilendiren alçalma edilen istifham işaretleri aktarılma geçtikçe birer birer yanıtlarını bulmaya bitmeme ediyor. Cumhur Reisi Erdoğan’ın ” Herhangi Bir yaş sınırı uygulanmayacak” açıklamasıyla duyurduğu düzenlemenin Meclis’e gelmesine sınırlanmış günler kaldı. Düzenlemeden yararlanacak EYT’liler ise maaşlarının yatacağı ahit amacıyla ansız sayımı başlattı.

MERAK EDİLEN SORUYA YANIT YANLIŞSIZ PARTİLİ İSİMDEN GELDİ

Peki, EYT’lilerin geçmiş maaşları ne ahit yatacak? Merak edilen soruya karşılık YANLIŞSIZ Fırka Takım Başkanvekili Bülent Turan’dan geldi. Turan, EYT düzenlemesindeki takvimle ait Çizgi 7’de katıldığı enerjik yayında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

DÜRÜST Öğür Ekip Başkanvekili Bülent Turan.

“15 OCAK’A BÜYÜKLÜĞÜNDE HAYATA GEÇMESİNİ İSTİYORUZ”

TBMM’nin gündeminin çokça sakil devam ettiğini tamlayan Turan şunları söyledi; “Pazartesi Plan ve Bütçe Komisyonu var. Alelhusus vazifeli maaşları, mütekait maaşları. Salı haset Genel Kurul kabul ederse, 15 Ocak’a büyüklüğünde hayata geçmesini istiyoruz. Bu dönemde kontratlı personelin kadroya alınması var. Çokça ustalık konular bunlar.

“BILDIRME GEÇ MART AYINDA MAAŞLAR YATACAK”

Bakanlıktaki arkadaşlarımız haddinden fazla kısık çalışıyor. O komisyondan geçecek. Sonra dahi EYT ile çalışmalarımız olacak. Şubatın ortalarına büyüklüğünde geçmesini umut ediyorum. Sunu geç mart ayında maaşlar yatacak diyerek düşünüyorum.”

Share: