Aylak köpek tekmil töreninde insanlara saldırdı

İzmir’de, Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi 2021-2022 Akademik Yılı tekmil töreninde avare ayrımsız kapik, törende bulunan gâh kişilere saldırdı. O korku komple anlar ise cep telefonu ile kayda makbuz.

İzmir Bornova’de bulunan Veli Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi 2021-2022 Akademik Yılı çerçevesinde dün planlı bitirme törenine işsiz köpek kaşe vurdu. Çokça sayıda mektepli ve ailelerinin bulunduğu alana mevrut aylak ayrımsız köpek, burada insanlara saldırdı. Kâh öğrenci ve yakınlarının kapik yoluyla ısırıldığı öğrenilirken, o çekinmek mahmul anlar ise el telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, tören alanında kâin köpeğin insanlara saldırdığı, öğrencilerin ve yakınlarının korkuyla kaçıştığı ve köpeğin alanda kâin görevlilerce uzaklaştırılmaya çalışıldığı yer alıyor.

Mavera yandan, görüntülerin içtimai medyada paylaşılması üstüne haddinden fazla sayıda kullanıcı yaptıkları yorumlarda üniversite yönetimine aksülamel gösterirken, üniversiteden olayla ilgili seçkin açıklama yapılmaması bile esasen gelen tepkiler ortada oldu.

Share: