Üniversiteli çoluk çocuk ‘ÜniAK FEST’te tıpkısı araya geldi

DOĞRU Fırka Genel Forma Gençlik Kolları Başkanlığı vasıtasıyla düzenlenen Üniversiteli DÜRÜST Deneyimsizlik Festivali’ne (ÜniAK FEST) Karabük’ten 300 emanet katıldı.

Cumhur Reisi ve SELIM Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin ayrımlı bölgelerinden gelen binlerce üniversiteli gençlerle Üniversiteli DÜRÜST Toyluk Festivali’nde (ÜniAK FEST) buluştu. Festivale Karabük’ten DÜRÜST Parti Karabük İl Toyluk Kolları teşkilatının organizesinde 300 yaşama katıldı.

DÜRÜST Öğür Karabük İl Deneyimsizlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik, ÜniAK FEST Programı’nı değerlendirerek şu ifadelere düzlük verdi:

“ÜniAK FEST programı üzere Karabük Üniversitemizden öğrencilerle İstanbul’da dev buluşmayı gerçekleştirdik. Dünyanın yeryüzü şişman cahillik yapılanmasına ehil tümen DOĞRU Parti’dir. Tıpkısı nöbet elan gençliğe değer veren gençlerle çöz içe aynı Cumhurbaşkanımız olduğunu görmüş olduk. Cumhurbaşkanımızla kavuşma üniversite gençliğinin dinamizmi ve heyecanı ile şişman benzeri coşkuya dönüştü. YANLIŞSIZ Gençlik Karabük olarak, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz.”

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere ehemmiyet verdiğini ve bunu seçkin alanda gösterdiğini tabir fail Polat, “Bizde, bize mahsus bu güvenle değme ahit sürekli ve yorulmadan çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde DÜRÜST Tümen’miz, 21 yıldır girdiği her seçimde, gençlerden en aşkın görüş alan tümen olmuştur. İnanıyorum ki gençler, 2023’te bile bildirme aşkın görüş tercihi ile liderimiz Erdoğan’a olan desteğini ve güvenini tekrar gösterecek ve gençlerin sunma çok oyu ile yine Reisicumhur namına Recep Tayyip Erdoğan’ı seçecekler” dedi. – KARABÜK

Share: