Toplumsal medya üzerinden ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıyorlar

Sosyal medya üzerinden ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıyorlar

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde tıpkısı kol esnaf, sosyal medya üstünde topladıkları malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bir araya mevrut bire bir takım esnaf, toplumsal medya üzerinden topladıkları malzemeleri gerekseme sahiplerine ulaştırıyor. Kurdukları toplumsal medya grubuna mevrut talepleri değerlendiren esnaf, elan sonra ihtiyaçlara göre yardımseverlere çağrıda bulunuyor. Mevrut yardımları düz esnaf grubu, henüz sonradan tekerlek teker evlere dağıtıyor. Bu hafta içerisinde ihtiyaç sahiplerine soğutucu, televizyon ve azık kolisi ulaştıran kadro yardımların gece gündüz devam ettiğini vurguladı.

Yardımlara yıllardır bitmeme ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini söyleyen Mehmet Cari, “Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde sosyal medya üzerinden bir araya gelerek ailelerin ihtiyaçlarını tespit ettik. İhtiyaca bakarak alışveriş yapıp ailelere ulaştırdık. Yardımlarımız imdi bile bitmeme edecek. Emeği güzeşte herkese çokça teşekkürname ediyorum” diye konuştu.

Share: