İYİ Partili Hüseyin Örs taburcu oldu: Kimse bizi korkutamaz

TBMM’deki bütçe görüşmelerinde sâdır kavgada yaralanan İYİ Tümen Trabzon Saylav Hüseyin Örs, otama gördüğü hastaneden taburcu edildi. Şifahane çıkışında gazetecilere açıklamada bulunan Örs, Meclis’te istenmeyen benzeri olay neticesinde hastaneye kaldırıldığını ve yapılan tetkikler sonucu taburcu edilmesine değişmeyen verildiğini söyledi.
Kontrollerinin bitmeme edeceğini tamlayan Örs, ilkin İYİ Parti Umumi Başkanı Meral Akşener ve kendisine eski olsun dileklerini iletenlere teşekkür etti.

Hüseyin Örs’ün açıklamaları şöyle:

“Donuk tıpkı çağ geçirdik. Dirimlik tehlikeyle evvel akşam buraya geldiğimde esen olsunlar etibba engelleme ettiler. Şu anda iyiyim, sağlığım iyi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ağırlık atma yeri değil, eren milletimize hizmet etme yeridir. Bizim anlayışımız budur.

15 TEMMUZ’U İŞARET ETTİ

Ben arabasının önü yararsız kamyonuyla çevrilen, konuşacağı salonların elektrikleri kesilen, kapılarına kilit vurulan, evine başat yapılan korkusuz liderin partisinin milletvekiliyim. Kimesne bizi korkutamaz. Yumruklarla bizi yolumuzdan döndüremez.

“MİLLETİMİZ’E HİZMET İÇİN VARIZ”

En gücük zamanda Türkiye Nazik Ulus Meclisi’nde çalışmalarıma devam edeceğim. Türkiye’nin değme yanındaki vatandaşların problemlerini dile getirmeye çalışacağım. Meclis’te fariza aldığımdan beri 250 nöbet konuşmuşum. Araştırma ve soru önergeleri vermişim. Bilcümle milletvekili arkadaşlarımız bu şekilde çalışmalarımıza devam etmişiz. Bu saldırıda kâin arkadaşımızın 3 veya 4 meşveret yaptığını bana söylediler. Biz orada milletimize hizmet için varız ve bitmeme ettireceğiz.”

Share: