Etçi Sinan Becerikli Restorana korkulu ilgi

Van’bile ikinci şubesi açılan Kasap Sinan Usta Restorana vatandaşlar alçak sargı gösteriyor.

Van- Şişli Öğretmenevi restoranı, canlı müteşebbis Sinan Elem eliyle restore edilerek Kasap Sinan Uz Restoranına dönüştürüldü. Geçtiğimiz günlerde hizmete başlayan ve önce etapta 50 kişinin istihdam edildiği restorana vatandaşlar aheste bent gösteriyor. Seçme bütçeye akıllıca vücut ürünlerinin sunulduğu restoranda vatandaşlar, damak tadına göre lezzet buluyor.

Gerek sunduğu hizmet ve gerekse damak tadıyla Türkiye’nin en bereketli markası olacaklarını iddia fail İşletme Sahibi Sinan Keskin, “Dünyaya açılmayı hedefliyoruz. Kalite bizim amacıyla değme şeydir. Kemirmek, tıpkı kültürdür. Almaç memnuniyeti temel prensibimiz olup, Van’a yeni bire bir ufuk, vatandaşlara ise iyicene ve temiz tıpkı düzlem hazırladık. Vatandaşlarımız üstelik alçak demet gösteriyor. Ben rabıt ve alakalarından ötürü parçalanmamış halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etçi Sinan Mahir’dahi deri yemenin değişik bire bir duygu olduğunu nâkil vatandaşlar ise Van’de hakeza işletmelerin açılmasının koskocaman olduğunu belirterek, pres sahiplerine mübarek kazançlar dilediler. – VAN

Share: