Boş küsurat 119 ASDEP kadrosu için yeğleme alınacak

Eş, Mesai ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı, boş artan 119 hâl üzere, namzet sınavı kazanan adaylar arasından tercih alınacağını açıkladı

Karı, Iş ve Içtimai Hizmetler Bakanlığı, boş mütezayit 119 gestalt için, namzet sınavı kazanan adaylar arasından tercih alınacağını açıkladı. Bakanlığın yaptığı açıklamaya göre Familya ve Tüketici Bilimleri bölümlerinin başvurabildiği pozisyonlarda 2, Yavru Gelişiminde 4, Psikoloji’de 38, Kılavuzluk ve Ruhsal Danışmanlıkta 49, Toplumsal Bakım, Toplumsal Hizmetler ve Sosyal Çalışmalar’da 21 ve Sosyoloji’de 5 yer gereksiz kaldı.

İşte Sesli Duyuru metni

T.C. Ocak, Say ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli Familya Toplumsal Destek Personeli (ASDEP) Alımı Yavuklu Sınavını Ihtiyat Olarak Kazanlar İçin Tercih Duyurusu

Bakanlığımızca yapılan ASDEP alımlarında abes mütezayit pozisyonlar için sınava katılıp rezerv olarak kazanan adaylardan gereksiz kalan konum sayısı kadar adaydan 07/12/2020 -14/12/2020 (mesai bitimi) tarihleri ortada elektronik ortamda tercihler alınacaktır.

Ihtiyat listede kayran alan ve sıralama numarası (bu sıralar dahil) aşağıda belirtilen adaylar yeğleme yapabilecek olup, bu genişlik tümce marifetiyle taharri edilecektir.

Share: