AK Parti’nin Karabük’teki üye sayısı 42 bin 500

Yargıtay Cumhuriyet Altını Başsavcılığı’nın Türkiye geneli politik partilerin üye sayılarındaki sonuç durumunu halkoyu ile paylaşması ile DOĞRU Parti’nin uzuv sayısının 11 milyon 241 bin 230, Karabük’te ise diyar genelindeki örgen sayısı mecmu 42 bin 483 olduğu belirtildi.

DÜRÜST Öğür Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Yargıtay Cumhuriyet Altını Başsavcılığı’nın Türkiye geneli siyasi partilerin uzuv sayılarındaki son durumunu kamuoyu ile paylaşmasına ait değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti’nin tarihte genişlik faziletli uzuv sayısına ulaşan siyasal parti olduğuna ilgi çeken Altınöz, “6’lı masada oturan politik partilerin Türkiye genelindeki bütün unsur sayısı: 2 milyon 870 bin 761 iken YANLIŞSIZ Tümen’mizin unsur sayısı: 11 milyon 241 bin 230. Farklı partilerin unsur sayılarını toplayıp üçle çarpın, SELIM Tümen’nin üye sayısına yetişemiyor.

SELIM Tümen’nin Karabük’teki unsur sayısı 42 bin 483

Karabük’teki unsur sayısı ile ilgili Altınöz, “DÜRÜST Fırka’mizin Karabük memleket genelindeki unsur sayısı toplanmış 42 bin 483’tür. Türkiye’nin bildirme şişman ve sunu zihayat ailesi olduğumuz doğrudur. Bu dimağ ve sorumlulukla milletimize bakım etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Üyelerin, YANLIŞSIZ Öğür’nin sunu kızıl makamında bulunduklarını ifade fail Altınöz, DOĞRU Fırka’ye katılan kullanılmamış üyelerine teşekkürname etti.

Siyasi partiler için üyeliğin, seçmenle kurulan hareketli ilişki ve güvenin sembolü olduğunun altını çizen Altınöz, “11 milyon 241 bin 230 nefis geniş tıpkı ocak olmanın mutluluğu ile bu birlikteliğin inşasında emeği geçen bütün düzenleme mensuplarımıza, Temel merhale teşkilatlarımıza, Kadın Kollarımıza, Cahillik Kollarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. – KARABÜK

Share: