3 Kurum haddinden fazla sayıda personel almak amacıyla ilana imdi

MİT, Cingöz Genel Komutanlığı ve YSK çokça sayıda personel kabul etmek amacıyla ilana artık

MİT siper personeli matlup

Erkek adaylar üzere;

Üniversitelerin formel eğitim veren patika yüksekokulu programlarının herhangi birinden ön lisans mezunu kalkmak şartıyla 26 yaşını doldurmamış doğmak (Sınırlı dışı mezuniyetlerinde YÖK denkliği aranmaktadır). Üniversitelerin yer az 4 yıllık örgün eğitim veren lisans programlarının rastgele birinden olmak gibi 29 yaşını doldurmamış gelmek (Sınırlı dışı mezuniyetlerinde YÖK denkliği aranmaktadır).

Tercihen askeriye hizmetini yeryüzü birkaç 6 kamer süreyle hesabına getirmiş almak.

Sunma birkaç 1.75 m boya 18-28 kg/m² arasında beden kütle endeksine iyesi olmak.

Avrat adaylar üzere;

29 yaşını doldurmamış atılmak.

Üniversitelerin Beden Terbiyesi ve Spor Efdal Okulu veya Spor Bilimleri Fakültesinin her bölümünden yayımlanmak (Yurt dışı mezuniyetlerinde YÖK denkliği aranmaktadır). En beş altı 1.63 m boya ve 18-28 kg/m² arasında cisim kütle endeksine sahip olmak.

Tercihen defans sporlarından rastgele biriyle etken yerine ilgilenmiş doğmak ve ilgilendiren federasyona kayıtlı bulunmak.

MİT ilanı detayları üzere tıklayınız

Açıkgöz Umumi Komutanlığı kontratlı 5000 uzman erbaş matlup

Cingöz Genel Komutanlığına 3.901’i uyanık, 804’ü lojistik zir branşlı (mesleksel nitelikli), 250’si bildirişim, 12’si seyis, 23’ü bot serdümeni ve 10’u havacılık branşlarında başlamak amacıyla mecmu 5.000 kontratlı kurnaz ehlivukuf erbaş (eş) gerçekleştirme edilecektir.

Başvurular 1 ila 10 ilk teşrin arası yapılacak

Kurnaz Genel Komutanlığından:

KAPAT X

SÖZLEŞMELİ KURNAZ EKSPER ERBAŞ TEMİN EDİLECEKTİR

1. GENEL BİLGİLER:

Cingöz Genel Komutanlığına 3.901’i cingöz, 804’ü geri hizmet ast branşlı (mesleki kalifiye), 250’si iletişim, 12’si at bakıcısı, 23’ü bot serdümeni ve 10’u havacılık branşlarında kalkmak için toplanmış 5.000 kontratlı uyanık uzman erbaş (erkek) gerçekleştirme edilecektir.

Başvurular, 01-10 Ilk Teşrin 2021 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır. Başvuruların start ve bitiş saatleri, temini yapılacak sözleşmeli ehlihibre erbaş branşları, temin şartları ve gayrı detaylar .uyanık.gov.tr,www.jsga.edu.tr ve kamuilan.ailevecalisma.gov.tr (Sülale Say ve Içtimai Hizmetler Bakanlı) internet sitelerinde yayımlanacak olan ”2022 Yılı Güllabi Genel Komutanlığı Sözleşmeli Kurnaz Ehlivukuf Erbaş Temini” kılavuzunda belirtilmiştir.

Kurnaz Genel Komutanlığı ilanı detayları üzere tıklayınız

Efdal Intihap Kurulu 103 personel matlup

Faziletli Seçim Oturmuş 103 personel matlup. Akıbet referans tarihi 18 Ekim 2021

MÜRACAAT ZAMANI, ŞEKLİ, YERİ VE DİĞER HUSUSLAR

Müracaat Tarihi: Başvurular 07.10.2021 tarihinde saat 09.00’da başlayıp, 18.10.2021 tarihinde mücahede bitimi itibariyle (saat 17.00) sona erecektir.

Müracaat Şekli: Başvurular, Erdemli Seçim Kurulu resmi internet sitesinde ysk.gov.tr) saha düz müracaat formu bilcümle ve akilane tıpkı şekilde doldurulmak yoluyla elektronik ortamda yapılacaktır.

YSK ilanı detayları için tıklayınız

Faziletkâr Intihap Yerleşmiş’na 90 skor zabıt katibi ile 10 VHKİ ve 3 taşıtçı alımı yapılacaktır.

Tutanak Katibi unvanında yıpranmamış başlayacak olup, evli ve iki çocuklu personel 5,296.08 TL aylık alacaktır.

Memurlarnet maaş hesaplama robotu üzere tıklayınız

Share: