2 kişinin öldüğü bıçaklı kavganın bakir görüntüleri ortaya bundan sonra

2 kişinin öldüğü bıçaklı kavganın bakir görüntüleri ortaya artık

Olayın henüz bile büyüyerek ölmüş sayısının artmasına yoldan güzeşte astsubay başçavuş engel oldu

SAMSUN – Samsun’dahi husumetliler arasında sâdır ve 2 kişinin öldüğü, 2 kişinin dahi yaralandığı kavganın hamam görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, olayların daha da büyüyüp ölmüş sayısının artmasına olay yerinden sabık açıkgöz başçavuş engel olduğu görülüyor.

Olay, Çarşamba ilçesi Ilımlı Mahalle’de 6 dolaşma önce meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında hasımlık olan yakınlar sokakta karşılaşınca aralarında kavga imdi. Kavgada bıçaklar çekildi ve keserle hamle gerçekleşti. Kavgada Serdal Erkol(34), Sergen Erkolve Tayfun Günbıçaklanarak, cebin marifetiyle olan Mustafa Doğanise kafasına keserle vurularak bunaltıcı yaralandı. Olayda hastanelere kaldırılan 4 yaralıdan Serdal Erkol Çarşamba Oran Hastanesi’nde, Tayfun Dönem ise Samsun Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesi’nde hayatlarını kaybetti.

Olay anının yunak görüntüleri

Olay anının ise yunak görüntüleri ortaya imdi. Görüntülerde, tesadüfen aracıyla fenomen yerinden sabık Dikbıyık Güllabi Karakol Komutanı Astsubay Başçavuş Ekrem Entelektüel’ın olaya müdahale ettiği görülüyor. Bıçaklama olayının devam etiği sırada araya gire Ekrem Entelektüel, olayı yatıştırıyor ve bıçağa ahali koyuyor. Başçavuş Aydınlık’ın olaya müdahalesi olayı geberik ve yanık sayısının artasına bariyer olmuş oldu. Tarafların bıçak, kerki, taş ve sopalarla birbirine saldırmaları ise kavganın büyüklüğünü ortaya çıkardı.

Share: