12 Adaları içine alan ‘Denizdeki Misak’ı Milli’ haritası NFT oldu

Sav Ocakları Terbiye ve Hars Vakfı Umumi Başkanı Ahmet Alp Saika tarafından Ulusçu Debi Partisi (MHP) Umumi Başkanı Cesamet Bahçeli’ye armağan edilen ‘Denizlerdeki Nişancı-ı Millimiz’ adlı harita, NFT (Kalifiye Fikri Tapu) şeklinde düzenlendi.

Dava Ocakları Eğitim Bilimi ve Kültür Vakfı Umumi Merkezi’ni ziyaretinde MHP lideri Büyüklük Bahçeli’ye, Ülkü Ocakları Umumi Başkanı Ahmet Alp Saika eliyle “Denizlerdeki Ahitname-ı Millimiz” ünlü tıpkı harita dürü edilmişti. Dava Ocakları tarafından hazırlanan Girit ve 12 Adaları dahi kapsayan bu haritaya ilişkin Yunanistan Başbakanı Miçotakis ilkin almak amacıyla bir nice Palikarya yetkili açıklamalarda bulunmuştu. O harita blokzincir ağında NFT şeklinde düzenlenerek kalımlı kuzuluk getirildi.

Sav Ocakları Terbiye ve Kültür Vakfı Umumi Başkanı Ahmet Kahraman Saika içtimai iletişim araçları hesaplarından yaptığı açıklama ile NFT kendisine planlı Sav Ocakları haritasını Metamask cüzdan adresini #ÜlküOcaklarıHaritası etiketiyle istimara olarak yazan bin 522 kişiye dürü edeceklerini duyurdu. Bin 522 kişiye bergüzar edilmesinin amacının ise Türk milletinin bin 522’den beri mevrut gün şuurunu izhar etmek olduğunu açıkladı.

Share: