Tunceli TTSO’da ahit teyit töreni

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) zaman konfirmasyon töreni gerçekleştirildi.

TTSO konferans salonunda gerçekleştirilen antlaşma tasdik törenine, esbak periyot Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Cingöz, Komutan Yardımcısı Şanlı Kayaç, Meclis Üyeleri Taylan Güler, Hasan Zayıf, Hüseyin Polat ve Sezai Felek ile bakir periyot Umumi Heyet Başkanı Hasan Hüseyin Ateşli, Divan Başkanı Bağlılık Şengezer, yönetim kurulu ve meclis üyeleri katıldı. Seçimlerin yavuz olması temennisinde kâin önceki zaman umumi heyet başkanı Zeynel Kurnaz, “Tahminî 5 yıldır yürüttüğüm Tunceli Tecim ve Sanayi Odası Umumi Heyet Başkanlığı görevim, yapılan aza seçimlerimiz sonrasında son bulmuştur. Bu süre içerisinde umumi heyet ve divan üyesi arkadaşlarımızla alay malay üyelerimize sunma ongun şekilde hizmet verebilmek için, onların sorunlarının ilişik kurumlara iletilmesi noktasında elimizden geleni yaptık. Tabii ki kem kaldığımız konular olmuştur fakat göreve yeni mevrut arkadaşlarımızın bu eksikliği kapatıp bizlerden elan bereketli bakım vereceklerine inancım tamdır. Canlı aynı kadroya görevimizi devretmiş bulunuyoruz. Üyelerimiz amacıyla, ilimiz üzere haddinden fazla adamakıllı çalışmalara imza atacaklarına inanıyorum. Yönetime gelen bütün arkadaşlarımı kutlama ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Fariza süremiz boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen özellikle TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu tevessül etmek amacıyla yekpare kurum amirleri, üyelerimize şahsım ve emek arkadaşlarım namına teşekkür kadir, saygılarımı sunuyorum” dedi.

TTSO Umumi Heyet Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun üstelik geçmiş yönetime çalışmalarından ekolojik ortam teşekkür ederek, “Üyelerimizin teveccühüyle göreve geldik. Sefer arkadaşlarımızla alay malay bu göreve müstahak olmaya ve ilkin üyelerimiz tevessül etmek için ilimizde iyice çalışmalara imza alaşağı etmek için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek konuştu.

Devir konfirmasyon töreninde eski dönemde fariza işleyen umumi heyet ve divan üyelerine kullanılmamış dalavere eliyle onurluk verildi. Tunceli TSO’nun yeni yönetimi ayrıca esbak periyot başkanlarından Cesamet Yaşar ve Yusuf Cengiz’in mezarlarını üstelik mülakat etti. – TUNCELİ

Share: