Sırça parçası ile yaralanıp hastanede ölen şahsiyet toprağa verildi

Cam parçası ile yaralanıp hastanede ölen eş toprağa verildi

ZONGULDAK – Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, yaşanan tartışma sırasında pencere parçası ile yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 29 yaşındaki H.G., düzenlenen cenaze merasimi ile serencam yolculuğuna uğurlandı.

Görüngü, ilçeye vabeste Murtaza Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya bakarak, ilçede emlakçılık eden H.G. ile D.A. beyninde tanınmayan tıpkısı nedenle ağız dalaşı daha çok. Tartışma kavgaya dönüşürken, kırılan kadeh parçaları H.G.’nin yaralanmasına kere açtı. İlçedeki hususi benzeri hastaneye kaldırılan H.G., zihin kaybı yaşaması üstüne Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Terbiye ve Araştırı Hastanesi’ne sevk edildi. Karı yapımı etanol ve mızrap kullandığı dahi tez edilen H.G. yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Olay sonrası D.A. gözaltına alınırken, H.G.’nin kesme ölüm sebebi ise yapılacak otopsiden sonra mahsus olacak.

Hastanede hayatını kaybeden H.G. öğle namazı sonrasında planlı cenaze töreninde alınan helallik ve kılınan cenaze namazının arkası sıra yakınlarının gözyaşları ortada serencam yolculuğuna uğurlandı.

Savcılığın olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Share: