Şanlıurfa’da husumetli iki ailenin silahlı kavgasında yaşanan ürkü kamerada

Şanlıurfa’birlikte husumetli iki eş ortada sayrılarevi bahçesindeki silahlı kavgada yaşanan ürkü kameraya yansıdı. Görüntülerde mermilerin çıkma ettiği kantindeki vatandaşların utanmak ve paniği kayran aldı.

Uğraş, Çarşamba gecesi Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Yetişek ve Araştırı Hastanesi Acil Servisi uğrunda yaşandı. Daha önceden aralarında adavet kâin iki karı, sayrılarevi bahçesinde karşılaştı. Yakınlar ortada başlayan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada Muhammed Y. ve Bican Ö. yaralanırken silahlardan sâdır mermiler, şifahane kantininin camları ile duvarlarına çıkıntı etti. Çarpışma zımnında bölgeye çok sayıda polis güçleri irsal edildi. Savaş esnasında şahıslar polislere de saldırdı. Kavganın ortasında artan polis memuru İsmail K. ile muhabir Ömer Şulul yaralandı. Kafasına taş kullanılmış fail polis memuru İsmail K. yere düştü. Evgin servisten sedye getiren polisler, çalışma arkadaşlarını kalp taşıdı. Devam fail kavgada şahıslardan biri silahla dokunaklı etti. Polis memurları de siper alarak havaya ateş açtı. Yaralılar hastanede otama altına alınırken gözaltına alınan 15 kişiden 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Görüntülerde silahlardan çıkan mermilerin intişar ettiği kantindeki vatandaşların ocumak ve ürkü içerisinde yere yatmaya ve kaçışmaya çalıştıkları gözlendi. – ŞANLIURFA

Share: