Mahalle bekçisinin gereksiz arazide donmuş bedeni bulundu

Hakkari’nin Yüksekova bölgesinde abes arazide naaş gören çevredekiler, polis ve sağlık ekiplerine marifet verdi. Olay yerine mevrut ekiplerin yaptıkları etiket tespitinde cesedin İlçe Güvenlik Müdürlüğü’nde işyar Eksiksizlik Ö’ye ait olduğu belirlendi.

CANSIZ BEDENLERİ MORGA KALDIRILDI

Çevrede güvenlik önlemi düzlük polis güçleri ekipleri, olayın nasıl gerçekleştiği ile ilişkin himmet başlatırken, Eksiksizlik Ö.’nün cesedi, otopsi işlemleri amacıyla Yüksekova Ululuk Hastanesi morguna kaldırıldı.

EMNİYETTEN AÇIKLAMA GELDİ

Hakkari Emniyet Müdürlüğü olayla ait yazılmış açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadeler düzlük verildi; “01.01.2023 günü saat: 14.20 sıralarında Yüksekova İlçe Itimat Müdürlüğünde memur 1992 tevellütlü ÇMB K.Ö. isimli can Yüksekova Esenyurt Mahallesi TOKİ’ler ile İpek yolu ortada bulunan abes arsada ex olarak bulunmuş, şahsın ciğer ön kısmından ayrımsız adet methal, arka taraftan tıpkısı sorti şeklinde ateşin cebe ile ex olduğu, şahsın esen birlikte ayrımsız skor tabanca, bire bir sayı kapçık, aynı fişek olduğu belirleme edilmiş konuyla ilgili intihar cürüm adı ile tahkikata başlanılmıştır.”

Share: