Dondurma çubuklarından yaptığı çerçeveyi Emine Erdoğan’a gönderdi

Dondurma çubuklarından yaptığı çerçeveyi Emine Erdoğan’a gönderdi

Erdoğan, toplumsal medya hesabından paylaşarak mutluluğunu dile getirdi

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’üstelik tıpkı mektepli, atık malzemeden yaptığı çerçeveye özlük fotoğrafını koyarak yazdığı mektupla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a gönderdi. Mektup ile çerçeveyi içtimai medya hesabından paylaşan Emine Erdoğan, hediyenin kendisini çokça bahtiyar ettiğini söyledi.

Şanlıurfa’birlikte hususi bir kolejin 3’üncü sınıfında okuyan 8 yaşındaki Atahan Uyaroğlu, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın başlatmış olduğu muvaffakiyetsiz atılan projesine destek oldu. Biriktirdiği dondurma çubuklarından söve yapan minik mektepli, yazdığı bir kitap ile Erdoğan’a yolladı. Atahan’ın kendisine gönderdiği hediyeyi yazdığı “Sizin başlatmış olduğunuz liyakatsiz atılan projesini ailecek destekliyoruz. Evimizde atıklarımızı ayrıştırıyoruz. Edebiyat incir olduğum dondurma çubuklarını biriktirdim. Annemle gelişigüzel fotoğraf çerçevesi yaptık. Bu çerçeveyi size onurlandırmak istiyorum. Sizin ve Tayyip dedenin ellerinden öperim” mektubuyla birlikte sosyal iletişim araçları hesabından paylaşan Erdoğan üstüne ise “Güzel yavrum Atahan, dondurma çubuklarından yaptığın hediyen beni çok bahtiyar etti. Yeşil ve semavi yarınları senin kabil başarısız atılan hareketine hassas çocuklarımız inşa edecek. Arkadaşlarına yaşıt olduğun amacıyla seni içten tebrik ediyor, Tayyip dedenle birlikte gözlerinden öpüyoruz” notunu yazdı.

Bir söve yapıp Emine Erdoğan’a gönderdiğini söyleyen Atahan Uyaroğlu, “Ben Atahan Uyaroğlu 3’üncü sınıfa gidiyorum. Ego buna benzer ayrımsız çerçeveyi Emine Erdoğan’a gönderdim ve çokça dahi bahtiyar oldum. Ailece sıfır atılmış projesini destekleyip seviyoruz” diyerek konuştu.

Share: