40 bin sağlık personeli nasıp ilanı yayımlandı mı?

Keyif Bakanlığı bugün hekim, diş hekimi ve eczacı nasıp ad çekme ilanını yayımladı. Fakat süreci bilmeyen bire bir haddinden fazla internet sitesi bunu 40 bin keyif personeli alımı olarak algıladı.

Resmi Gazetede bugün Esenlik Bakanlığı’nın uzman tabip, tabip, bilirkişi diş doktoru, dişçi ve eczacı kadroları amacıyla ad çekme ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre başvurular 12-16 Son Teşrin ortada alınacak.

– 40 bin keyif personeli alımı elan yayımlanmadı

Fakat bu tayin kura ilanı, 40 bin sağlık personeli alımıyla karıştırıldı. Personel gurur süreçlerinden bilgisiz olan ayrımsız haddinden fazla önde mevrut veri televizyonu ve genel ağ sitesi, bu atama ad çekme ilanını “40 bin sağlık personeli ataması yarın başlıyor” başlığıyla yayımladı.

40 bin afiyet personeli alımı sürecinin erte başlayacağını belirten istihbarat doğru değildir. Resmi Gazetede yayımlana zar Keyif Bakanlığının yılın belirli dönemlerinde yayımladığı doktor, dişçi ve eczacı alımına dayalı atama ad çekme ilandır.

40 bin afiyet personeli ataması ilanı ve kontenjanları yayımlandığında memurlar.net temel sayfasından yayımlanacaktır. Gelişmelerden takkadak bilgili olabilmek amacıyla Android ve IOS uygulamalarımızı indirip bildirimleri açabilirsiniz. Memurlar.net’in Android uygulaması için tıklayınız.

Share: