Yer ve Şehircilik Bakanlığı 170 kontratlı personel takanak

Kentsel tahavvül uygulamaları kapsamında çalıştırılmak için; 7 ilde haddinden fazla sayıda kontratlı personel ahzetmek amacıyla ilana artık

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun layıkıyla, 2012/3945 dar Hükûmet Kararı ile çıkarılan “Kıyamet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar”a bakarak istihdam edilmek üzere yavuklu imtihan sonucuna göre aşağıda tamlanan genel ve hususi şartlar çerçevesinde toplanmış (170) adet kontratlı personel alınacaktır.

1. ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN UNVANLARA VE İLLERE BAKARAK DAĞILIMI

REFERANS ŞEKLİ, YERİ, SÜRESİ VE DİĞER HUSUSLAR

İlanın detayları üzere tıklayınız

Başvurular 13.12.2021 Pazartesi günü başlayıp 31.12.2021 Cuma Namazı günü saat 23:59:59’a büyüklüğünde e-Heybet üstünde Kasaba, Şehircilik ve İklim Değişikliği BakanlığıKariyer Kapısı Amme İşe Çekicilik ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden antre yaparak, belirtilen takvimde çalışkan ayla ati olan imtihan müracaat ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen yahut kez vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adayların referans işlemi tamamlandıktan sonraları “Başvurularım” ekranından başvurularının tamamlanıp tamamlanmadığını arama etmeleri gerekmektedir.

“Başvurularım” ekranından “Başvuru Makbuz” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Adayların öğrenim ikmal bilgisi web servisleri aracılığı ile alınacaktır. E-Kerem üstünde bu bilgileri bulunmayan adayların müracaat sırasında mağdurluk yaşamamaları üzere e-Çap üzerinde saha almayan bilgilerini ilgilendiren kurumundan güncellemeleri gerekmektedir. 4.4. Sınava çağırılacak adayların listesi, imtihan tarihi, yeri ve saati ile ilişkin bilgiler, Kariyer Kapısı Platformu ile Bakanlığımızın (http://www.csb.gov.tr) internet sitesinde ilan edilecektir. Adaylara antrparantez benzeri bildirimde bulunulmayacaktır.

Çabucak bir titr amacıyla müracaat yapılacak, birden aşkın başvuru yapıldığı takdirde değme iki başvuru birlikte batıl sayılacaktır.

Gelişmelerden anında malumatlı olabilmek üzere Android ve IOS uygulamalarımızı indirip bildirimleri açabilirsiniz. Memurlar.net’in Android uygulaması için tıklayınız.

İlana başvuracak adaylar hangi büyüklüğünde mahiye alacak…İşte detaylar

Share: