YANLIŞSIZ Parti’li Turan’dan merkeze Hükümet Konağı müjdesi

DOĞRU Tümen Ekip Başkanvekili ve Çanakkale Saylav Bülent Turan, merkezde 15 İl Müdürlüğünün benzeri arada bulunacağı devasa ayrımsız Hükümet Konağı yapılacağının müjdesini verdi.

YANLIŞSIZ Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, SELIM Öğür Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile alay malay Gazi Meclis’te Biga muhtar eşlerini ağırladı. Bigalı hemşerileri ile birlikte DOĞRU Tümen Grubunda Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı dinleyen misafirler, henüz bilahare YANLIŞSIZ Parti Takım Salonunda ağırlandı. Toplantıya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’birlikte sürpriz bir şekilde katıldı. Turan, Icra Vekili Soylu’nun Çanakkale’ye özel ilgi gösterdiğini ifade ederek, desteklerinden âlem kendisine teşekkürname etti.

15’den aşkın İl Müdürlüğü tıpkısı arada olacak

Kol Başkanvekili Bülent Turan, Nazır Soylu’nun serencam adına yıpranmamış bire bir Çanakkale Hükümet Konağı yapılmasını imzaladığını hatırlatarak, “Çanakkale Merkezde tıpkı anket yapsak ve ‘halkın anne sorunlarından biri nedir?’ desek, çokça karışık olan diyar müdürlükleri derler. Hemşehrimizin aynı işi var; ama 5 müdürlüğe gitmesi üzere, zat bir yerde, çevre ayrımsız yerde, tarım özge yerde canı çıkıyordu tabiri caizse. Demincek Sayın Bakanımızın talimatıyla bilcümle Merkezde, karayollarının kullandığı eski hastanenin yanında, içerisinde yeşil alanın olduğu, ormanı da bozmadan şehrin içerisinde hem aynı site bahçesi hem dahi 15’den aşkın iklim müdürlüğünün ortamında çalışmalarını yürüteceği örnek tıpkısı hükümet binasına başlıyoruz. Çanakkale’nin altın insanları, hemşehrilerimiz mahalle mahalle gezip yer müdürlükleri aramayacak. Merkezde bahçesiyle, parkıyla ve birimleriyle eksiksiz aynı tesise kavuşacak. Çanakkale’mize ve hemşerilerimize şimdiden alımlı çalımlı olmasını diliyor; emeği geçenlere teşekkürname ediyoruz” dedi.

Programa Karabiga Şehremini Ahmet Elbi, SELIM Tümen Biga ilçe Başkanı Nihat Boru, DOĞRU Tümen Biga Eş Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, İl Umumi Meclisi Üyeleri ve Biga Teşkilatı üstelik katıldı. – ÇANAKKALE

Share: