YANLIŞSIZ Parti’den Ä°stanbul çıkarması! 100 gün süresince nabız tutulacak

SELIM Parti yönetimi tarafından yaz dönemi süresince Ä°stanbul içmağara özel bire bir izlence başlatılıyor. Ä°stanbul milletvekilleri, bakanlar, iklim-ilçe yöneticilerinin katılacağı programlar ‘Yüz yüze 100 gün’ konsepti ile gerçekleştirilecek.

Meclis’in tatile girmesi ile alay malay, siyasi partiler 2023 seçimleri için yaz boyunca tüm Türkiye’birlikte çalışmalara başladı. SELIM Öğür yönetimi dahi özellikle Ä°stanbul için farklı aynı takip ile vatandaşın karşısına çıkacak. Edinilen bilgilere göre, yaz dönemi boyunca YANLIŞSIZ Öğür milletvekilleri, bakanlar, devlet-ilçe teşkilatlarının yöneticileri Ä°stanbul için adeta seferberlik zar etti. Bu çerçevede DÜRÜST Tümen Ä°stanbul Ä°l Başkanlığı tarafından ‘Yüz Yüze 100 Gün’ konsepti ile Ä°stanbul’un herhangi bir semtinde vatandaşlara buluşma programı hazırlandı. AK Öğür kurmayları Ä°stanbul’da yapacakları çalışmaları şöyle anlattı:

PROBLEMLERE ÇÖZÜM ARANACAK

Ä°stanbul teşkilatımızla gelişigüzel milletvekillimiz, bakanlarımız, etken görevde olan partililerimizle sahaya çıkacağız. Tığ sürekli ocak sohbetlerinde vatandaşlarla benzeri araya geliyorduk. Yaz boyunca Ä°stanbul’de yapacağımız çalışmalar karı sohbetlerinin geniş katılımlı zayi kadar olacak. Vatandaşlarla buluşacak ve yüz yüze sohbet edeceğsulu. Bu sohbetler içmağara seçme mebus öz mesul olduğu seçim çevresinde çalışacak. Şehremaneti başkanlarımız, teşkilat yöneticilerimiz olacak. Ekipler halinde Ä°stanbul’un değme köşesine ulaşmayı hedefliyoruz. Vatandaşı dinleyeceğkalıntı. Bizden beklentilerini soracağız, sorunlarına çözüm arayacağız. Anlık çözüm gerektiren problemleri derhâl halledeceğkalıntı. Her gün Ä°stanbul’un galiba noktasında toplantılar olacak. Karşılıklı dostça şeklinde geçecek bu toplantılardan elde edilen veriler seçkin gün raporlanacak. 100 günün böylecene üstelik bütün çalışmaları kapsayan ayrımsız ifade hazırlanacak. Cumhurbaşkanı’na ve öğür yönetimine sunulacak. Tıpkısı anlamda Ä°stanbul’un nabzını tutacağız. 2023 seçimleri içmağara Ä°stanbul’dahi uygulanacak stratejilerin öğün haritası ortaya çıkarılacak.

YÜCEL KAYAOĞLU

Share: