Üvey babasını bıçaklayarak öldüren tüvana ile dedesi tutuklandı

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde tartıştığı üvey babasını bıçaklayarak öldüren canlı ile şüpheliye arkalama ettiği ileri sürülen dedesi çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

Özerler Mahallesi’ndeki bire bir kahvehanede tartıştığı üvey babası O.F’yi bıçaklayarak öldüren F.P’nin kaçmasına arkalama ettiği öne sürülen dedesi A.M, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde polis ekiplerinin oluşturduğu kontrol noktasında yakalandı.

Gözaltına alınan ata, tabir işlemleri için polis güçleri merkezine götürüldü.

Berbat F.P. ile şüphelinin kaçmasına arkalama ettiği öne sürülen ağababa A.M’nin polis merkezindeki işlemleri tamamlandı.

Lüleburgaz Mehabet Hastanesi’nde afiyet kontrolünden geçirilen iki aynasız, Lüleburgaz Adliyesi’ne irsal edildi.

Suratsız F.P. ile dedesi A.M. savcılıktaki sorgulamalarının peşi sıra, durdurma talebiyle çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı.

Özerler Mahallesi’nde bire bir kahvehanede F.P. (16) ile üvey babası Okay F. (46) beyninde henüz isimsiz nedenle tartışma çıkacak, tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle F.P, Okay F’yi bıçakla yaralamıştı.

Sağlık ekiplerince Lüleburgaz Fehamet Hastanesi’ne kaldırılan Okay F, müdahaleye karşın kurtarılamamıştı. Kaba gözaltına alınmıştı.

Share: