Uray personeli bayrağa bastı, taraftar ayağa ayağa kalktı

Kırşehir Belediyesi İtfaiyesi kendi bünyesinde yaptığı tatbikatta şehrin biricik takımının bayrağını ayaklar altına aldı. Şehirde kâin taraftar grupları sosyal iletişim araçları fotoğrafları ile ayağa kalktı.

Fotoğrafsın yayılması sonrası Kırşehir Ayak Topu Kulübü Başkanı Çağatay Eğlek Torun, “Kırşehir Futbol Kulübü şehrimizi desise kıymet. İçerisinde tekmil Kırşehir halkının emekleri vardır. Bu kulübü sembolize eden belirtke yada öncü saygıyı adalet etmektedir. Halkımızı bu konuda alıngan davranmaya sunulan emekleri rencide etmemek hesabına duyar olmaya çağırıyorum” dedi.

Öten yandan Kırşehir Neşet Ertaş Taraftar gurubu amigosu Halil Aldanmaz, “Türk milletinin kamer-berrak bayrağını Kırşehirspor’a heves vermiş taraftarlarına mamul aktöre incelik dışı bu leş olayınızı esefle kınıyoruz. Uray ekiplerini kabahatli buluyor ve derhal kamu oyundan özür dilemeye çağırıyorum” ifadelerini kullandı.

Uray itfaiye aracı ekibi ise resmi sosyal iletişim araçları hesabından stajyer ve personeline gelecek düzem istirdat eğitimi verdiği açıklamasını yaptı.

Share: