Ünlülerin katıldığı düğünde cuşiş çıktı, hastaneye kaldırıldılar!

Şanlıurfa’bile haddinden fazla sayıda adlı ismin katıldığı tıpkısı düğünün yapıldığı otelde cuşiş bundan sonra. Coşkunluk esnasında dumandan etkilenen 23 dirilik hastaneye kaldırılırken aralarında ünlü isimlerinde olduğu öğrenildi.

Şanlıurfa’birlikte adlı artist ve mankenlerin birlikte katıldığı düğünün bulunduğu otelde cuşiş daha çok. Yangında Tuba Özay dumandan etkilenmezken Sanatçılar Nevzat Soydan, Hamiyet ve Benhur’un de aralarında bulunduğu 23 kişi hastanelik oldu. Cuşiş, tün saatlerinde Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine ilişkin Atatürk Mahallesi, Atatürk Bulvarı üzerindeki 4 sarih ayrımsız otelde yaşandı.

HADDINDEN FAZLA SAYIDA ÜNLÜ İSİM BULUNUYORDU

İddiaya bakarak ünlü model Tuba Özay, sanatçılar Nevzat Soydan, Hamiyet ve Benhur’un birlikte katıldığı bir dernek sırasında otelin ikinci katındaki yersiz aynı odada yangın bundan sonra. Ateş dolayısıyla bölgeye haddinden fazla sayıda ambulans ile itfaiye ekibi gönderme edildi. Fenomen hesabına giden itfaiye ekipleri yangına engelleme ederken dumandan etkilenenler ise ambulanslarla Şanlıurfa’daki değişik hastanelere kaldırılarak otama altına alındı.

Adli model Tuba Özay dumandan etkilenmezken sanatçılar Nevzat Soydan, Hamiyet ve Benhur’un dumandan etkilendikleri belirtildi. Yangında dumandan etkilenen 23 emanet tedavi altına makbuz. Yangının huruç nedeniyle ait inceleme devam ediyor.

Share: