Türe Bakanlığı, iştirakçi çalım sonuçlarını açıkladı

Türe Bakanlığı, taşra ve gestalt teşkilatına alınacak olan toplanmış 1442 kişilik iştirakçi gelgel kura sonuçlarını açıkladı.

Hak Bakanlığı Taşra Teşkilatı Sürekli İşçi Kura Sonuçları

4857 az İş Kanunu ile bu kanuna dayanılarak çıkartılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Asıllar ve Esaslar Üzerine Talimatname hükümleri çerçevesinde 657 mahdut Oran Memurları Kanunun 4/D göre dışarlık teşkilatında kovanlık görevlisi unvanında istihdam edilecek 1.287 Sürekli İşçi Çalım İlanı Kapsamında başvurular 04/03/202108/03/2021 tarihleri beyninde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden online namına alınmıştır.

söz konusu alım ilanının ” Kura İşlemleri ve Esasları Başlıklı C bölümünde belirtilen hâkimiyet doğrultusunda başvuran adayların kura çekimi 17.03.2021 tarihinde Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü toplantı salonunda Altındağ 5.Noteri nezdinde gerçekleştirilmiştir”. Kura çekimi youtube üzerinden (https://www.youtube.com/watch?v=Z2vyW3u7OiM) hareketli olarak yayınlanmıştır.

Kura çekimi ile zahir iş sayısının 4(dört) moskof aday soylu ve tıpkısı sayıda sakınma namzet belirlenmiştir.

Asil ve sakınım yerine belirlenen adayların ilanda tamlanan belgeleri 18.03.202124.03.2021 tarihleri beyninde şahsen başvuru yaptığı mülk Adli Şiddet İlk Paye Mahkemesi Doğruluk Komisyonu Başkanlıklarına bizzat teyit etmeleri gerekmektedir. Nöbet yolu ile yapılan başvurular akseptans edilmeyecektir.

Ad Çekme sonucu aristokrat ve sakıntı olarak belirlenen adayları kutlama fehamet başarılar dileriz.

Ad Çekme sonuçları amacıyla TIKLAYINIZ

T.C. DOĞRULUK BAKANLIĞINDAN

Adalet Bakanlığı form teşkilatı ile Ankara, Rize ve Yozgat Personel Eğitim Merkezlerine 155 daima işçi (saflık görevlisi) istihdam yapılmak amacıyla 04/03/2021-08/03/2021 tarihleri arasında İŞKUR aracılığıyla başvuruları alınan adayların kura işlemi 17 Mart 2021 tarihinde Noterlik huzurunda gerçekleştirilmiştir.

Noterlik kurası sonucunda temel ve sakınım adına belirlenen adaylar ile işe göndermede rüçhan olan adayların aşağıda tamlanan belgeleri, aşağıda tamlanan adreslere 18/03/202124/03/2021 tarihleri beyninde şahsen teyit etmeleri gerekmektedir. Defa ile yapılan başvurular akseptans edilmeyecektir.

Evrak Teslim Yerleri;

Ankara iline başvuranlar Kızılay, Milli Saye Cad. Çankaya/Ankara adresinde bulunan Türe Bakanlığı Personel Umumi Müdürlüğü Gestalt Kuruluş Bölüm Müdürlüğüne,

Rize iline başvuranlar Alipaşa, Mustafa Turani Sok. No:89, Şekil/Rize adresinde mevcut Rize Personel Eğitim Bilimi Merkezi Müdürlüğüne,

Yozgat iline başvuranlar Çapanoğlu, Nilüfer Sok. No:4, Model/Yozgat adresinde mevcut Yozgat Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğüne.

Teyit Edilecek Vesaik;

KAPAT X

1.04/03/2021 günlü ilanımızda saha düz EK-1 Etiket bilgileri, adli sicil durumu, esenlik durumu, askerlik durumu (koca adaylar için) ve bildirişim bilgilerini içeren beyan formu, (EKLENMIŞ-1 bildirme formunun 1 adet hazırlanması, daktilograf veya elektronik beyin ile doldurulması, bilgilerde kısaltma yapılmaması ve imzalanması gerekmektedir.)

2. Mezuniyeti gösterir tahsil belgesinin onaylı sureti, (Öğrenim belgenin aslının fotokopisi ile gelişigüzel ibraz edilmesi halinde sureti Bakanlığımızca onaylanacaktır. e-Çap kapısı üzerinden alınan barkodlu doküman ibraz edilebilir)

3- İşe göndermede öncelik hakkına topluluk olanların, rüçhan durumlarını gösterir doküman. (Vakit Kaybetmeden işe göndermede rüçhan olan adaylar ibraz edecektir)

Ad Çekme sonuçları amacıyla TIKLAYINIZ

Share: