TURAN İŞKEMBEYİ BİLE TERBİYE EDEN BU MİLLET CHP’Yİ DE TERBİYE EDECEK GÖRECEKSİNİZ

YANLIŞSIZ Tümen Takım Başkanvekili ve Çanakkale Saylav Bülent Turan, İşkembeyi üstelik incelik eden bu millet daim zulmün, vesayetin, kavganın, krizin yanında olan CHP’yi üstelik incelik edecek göreceksiniz. ‘Partili cumhurbaşkanı olamaz’ demişlerdi. Geldikleri yerde altı partili cumhur reisi adayı olduğunu görüyoruz. Tek konuda ortaklıkları namevcut. Tek konuda ortak yaklaşımı sıfır tıpkısı ekibin bu millete hiçbir faydası olanaksız dedi.

YANLIŞSIZ Öğür Kadro Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kampana Esnaf Sanatkarlar Emniyet ve Kefillik Kooperatifi Umumi Kurulu’na katıldı. Programa Turan’ın yanı sıra YANLIŞSIZ Parti Çanakkale Saylav Jülide İskenderoğlu, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Uray Başkan Vekili Harun Arslan, YANLIŞSIZ Öğür Çanakkale İl Başkanı Naim Aşıramento, SELIM Öğür Çan İlçe Başkanı Ömer Mecnunca, siyasi parti temsilcileri, hane ve borsa başkanları ile esnaf katıldı. Elan sonradan YANLIŞSIZ Öğür Çan İlçe Başkanlığı’na güzeşte Turan, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. İsveç’ten sonraları Danimarka’bile dahi Kur’an-ı Cömert’in yakılmasını kınadıklarını söyleyen Turan, Hep diyoruz Kur’an-ı Eli Açık kağıt değil ki yakasın. Kağıdı yaktın. Kalbimizdekini ne yapacaksın Gönlümüzdekini ne yapacaksın O nedenle bu gestalt eylemlerin hiç kimseye faydası olmadığını fark etmelerini isterim. Bu tarz eylemlerin acun barışına nazik engel verdiğini, Avrupa Birliği anlayışına iri zarar verdiğini, yine hatırlatmak isterim dedi.

‘HİÇBİR KONUDA ORTAKLIKLARI YOK’

CHP’nin daima olarak ‘kriz’ ve ‘kaos’ ifadelerini kullandığını belirten Turan, İşkembeyi de terbiye fail bu budun sonsuz zulmün, vesayetin, kavganın, krizin birlikte olan CHP’yi üstelik incelik edecek göreceksiniz. ‘Partili cumhur reisi olamaz’ demişlerdi. Geldikleri yerde altı partili cumhur reisi adayı olduğunu görüyoruz. Hiçbir konuda ortaklıkları namevcut. Tek konuda ortak yaklaşımı olmayan aynı ekibin bu millete tek faydası olmaz. Ancak Kılıçoğlu’nu namzet yaparak ‘Türkiye’yi değil amma CHP’yi kurtarırız’ diyen CHP’lileri da nazikâne karşılıyoruz. Bakınız İYİ Parti, CHP’nin adayını beğenmiyor. CHP, İYİ Partili adayı akseptans etmiyor. Aynı İYİ Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı ise ‘Kılıçdaroğlu adaysa, bizim kurumlarımız bunu akseptans etmez’ diyor. Amma ne ant söylüyor 6’lı Masa toplantıdayken. Bunun genel başkanından habersiz olduğunu eyitmek haddinden fazla saftiriklik evet. Sonsuz ‘Kılıçdaroğlu olanaksız’ diyen tıpkısı İYİ Öğür’nin rastgele toplantıda analog bir kriz çıkardığını görüyoruz. Eksiksizlik Bey’e elan hangi desinler Amma diğer taraftan biz Kemal Bey’in onlarla intihap kaybeden benzeri lider adına ayrımsız daha meydana çıkmasını, ayrımsız daha beraber polemik içerisinde hatırlı ayrımsız konkur içerisinde seçme kampanyası yürütmesini irade ediyoruz ifadesini kullandı.

‘GENÇLERİN PARTİSİ DOĞRU PARTİ’DİR’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimler için 14 Mayıs’ı bel etmesinin peşi sıra İYİ Öğür ve CHP’nin farklı söylemler içine girdiğini belirten Turan, Bilcümle İYİ Partilisi, CHP’lisi ‘Mayıslar bizim’, ‘Biz seçime hazırız’, ‘Çok dolgunca oldu’ dediler. Ancak geçen hafta gaga değiştirdiler. ‘Üniversite öğrencileri oy kullanamasın diye bunu yaptılar’ demeye başladılar. akıllara ziyan. Meğerse tığ 18 Haziran’de sebep olmadığını haddinden fazla misil anlattık. O periyot ‘evet’ dediler, şimdi ‘U’ dönüşü yaparak, ‘üniversite seçimlere bariyer olsun’, ‘üniversitedeki öğrenciler fikir kullanmasın’ diyerek bu kararı aldık kabilinden haddinden fazla boş boş tıpkısı kanıt ortaya koydular. Oysa yurtta kalan öğrencilerimiz elverişsiz belgesiyle direkt kayıt olabilecek. Evlerde kalan öğrencilerimiz ‘e-devlet’ten ikametlerini alabilecek evet dahi Ev Bakanlığı’mızın desteğiyle, özlük imkanlarıyla memleketlerinde düşünce kullanabilecekler. İYİ Tümen’nin 2018 seçimlerinde yaş ortalaması 57, AK Fırka’nin 49. Bize bu eleştiriyi fail İYİ Öğür’nin bildirme gailesiz vekili 46 yaşında. Bizim sunma taze vekilimiz 22 yaşında. Bakınız bize bu eleştiriyi işleyen İYİ Parti’nin 18-29 yaş aralığında hiçbir vekili namevcut. AK Parti’nin 5 vekili var. Bize bu eleştiriyi işleyen İYİ Öğür’nin 30-39 gözyaşı aralığından sıfır saylav var. Hangi gencinden bahsediyorsunuz Gençlerin partisi SELIM Fırka’dir diye niteleyerek konuştu.

Share: