Trabzon’da doktorun darbedildiği anlar düzenlilik kamerasına yansıdı

Trabzon’da, evgin serviste memur doktor ve sekreterin darbedildiği anlar azrail görüntülerine yansıdı.

Çarşamba haset, Fatih Mehabet Hastanesi ivedi servisinde görevli hekim A.K’nin, tedavisinin peşi sıra serum takılması için rüyet alanına yönlendirdiği züğürt ve yakınları ile sekreter G.B. beyninde sâdır tartışmanın büyümesi üzerine doktor A.K’nin başından darbedildiği olayla ilişik gözaltına alınan ata T.Ç. ile oğlu D.Ç, emniyetteki işlemlerin arkası sıra adliyeye gönderme edilmiş, müddeiumumilik sorguların peşi sıra şüpheliler, çıkarıldıkları hakimlikçe adli taharri amacıyla başıboş bırakılmıştı.

Olay anına ilgili görüntüler ise hastanenin asayiş kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, sayrılarevi acil servisinde yeşil düz polikliniği uğrunda doktor ve yazman ile tartışan ata ve oğulun, poliklinik kapısından girmeye çalıştıkları ve bu sırada sondaj bekleyen özge sökel yakınları, asayiş personeli ve jandarma ekiplerinin araya girerek tarafları yatıştırmaya çalıştığı görülüyor.

Odadan çıktıktan sonradan şahıslar vasıtasıyla iteklenen doktorun açıkgöz vasıtasıyla odaya alındığı, şüphelilerin ise uzaklaştırıldığı görüntülerde antrparantez doktoru iten ayrımsız kadının olayın arkası sıra yere düştüğü görülüyor.

Share: