Tecim Bakanlığı KPSS ile yerleşenlerden istenecek belgeleri açıkladı

Ticaret Bakanlığı 2021/1 merkezi intizam kapsamında Bakanlığa yerleştirilmesi yapılan adaylardan istenecek belgeleri açıkladı

2021/1 Merkezi Düzen Kapsamında Bakanlığımıza Yerleştirilmesi Yapılan Adaylar Üzerine Duyuru

Bakanlığımıza yerleştirilmesi yapılan adayların aşağıdaki açıklamaları dikkatle okumaları gerekmektedir.

Bakanlığımıza Yerleştirilmesi Yapılan Adaylar İçin Tıklayınız.

AÇIKLAMALAR

A) Adayların atanabilmeleri için aşağıda tamlanan belgeleri ve beyanlarını 04.08.2021 tarihi emek saati bitimine büyüklüğünde Tecim Bakanlığı Personel Umumi Müdürlüğü (Söğütözü Mah. 2176.Sk.No:6306530 Çankaya/ANKARA) adresine vasıtasız, posta evet üstelik kargo tarafından ulaştırmaları zorunludur. Kere evet de kargodaki gecikmeler dikkate alınmaz. Tamlanan sürede belgelerini tasdik etmeyen namzet atanma hakkını kaybeder.

B) Gerçeğe Aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz; atamaları işlenmiş ise bozma edilir, daha çok açılacak olan sınavlara katılamazlar. Bu eşhas hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur. Bu şekilde Bakanlığı yanıltanlar kamu görevlisi ise, antrparantez durumları çalıştıkları kurumlara bile bildirilir.

C) İstenilen Vesaik:

1) Beyan Formu (okunaklı ve yekpare doldurulmalıdır.) üzere Tıklayınız.

2) E-büyüklük üzerinden alınacak barkodlu çıkışlı belgesi yahut arızi ikmal belgesi.

3) E-celal üzerinden alınacak barkodlu adli sicil araç belgesi.

4) Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı veya Etiket fotokopisi (önlü-arkalı)

5) Kamu görevlileri etik bilimi sözleşmesi (namzet yoluyla imzalanmış şekilde) için Tıklayınız.

6) Erkek adaylar amacıyla e-ihtişam üzerinden alınacak barkodlu askeriye uzanım belgesi.

Halen askerlik görevini ödeme eden adaylar ayrıca muhtemel terhis tarihlerini üstelik içerir bir dilekçeyi bile istenilen vesaik arasında göndermeleri gerekmektedir. Bu adayların atama işlemleri terhis tarihinden itibaren 30 zaman süresince Bakanlığımıza başvurmaları halinde gerçekleştirilecektir.

7) 4 adet vesikalık fotoğraf (Ayvaz adaylar amacıyla derece, kravatlı ve sakalsız olmalıdır. Rastgele fotoğrafın arkasına adı soyadı yazılmalıdır.)

8) Servet tebligat beyannamesi üzere Tıklayınız.

“Mal Bildirim Beyannamesi” A4 boyutundaki vabeste belirteç içerisinde gönderilmeli ya bile doğrulama edilmelidir. söz konusu ayıraç üstüne aşağıdaki bilgiler yazılmalıdır.

DÜZENLEYENİN :

Adı Aile Adı :

Atanacağı Ün :

Beyan Niteliği : Genel Bildirme (İşe methal)

Aranjman Tarihi :

İmzası :

Belgelerini öğün ya birlikte kargo yolu ile gönderecek adayların başka belgelerini dünyalık bildiriminin bulunduğu sadık zarf içerisine koymamaları gerekmektedir.

9) Ortaokul veya lisede hazırlık okuduğunu bildirme eden adayların tedarik okuduklarını belirtir belgenin aslı veya onaylı sureti Belgelerini elden konfirmasyon edecek adaylar için; söz konusu belgenin aslı ile alay malay fotokopisini ibraz etmeleri durumunda “Nezaret” tarafından onaylanması gibi olabilecektir.
10) V.H.K.İ. adına yerleşen adaylar için MEB’den onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya öğrenimi sırasında elektronik beyin dersi almış olduğuna ait resmi doküman (transkript).

11) Mütercim unvanlı kadroya yerleşen namzet için yeğleme işlemlerinin serencam haset bakımından geriye çevrik son 2 sene içinde YDS (A) düzeyinde Fransızca araç belgesi.

12) 2021/1 yerleştirme akıbet belgesi.

13) 2020 KPSS sınav akıbet belgesi.

KAPAT X

İletişim No: 0312-204/9479/9553

Share: