Tarım’a alınacak 826 iştirakçi amacıyla kura sonuçları açıklandı

Tarım ve Orman Bakanlığı’na alınacak 826 iştirakçi amacıyla kura sonuçları açıklandı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI DIŞARLIK TEŞKİLATI HİZMET BİRİMLERİNDE 4857 SAYILI İŞ KANUNU KAPSAMINDA İSTİHDAM EDİLMEK AMACIYLA İLANA ÇIKILAN 826 İŞÇİ ALIMI AD ÇEKME SONUCU

Bakanlığımız taşra teşkilatlarında istihdam yapılmak üzere İŞ-KUR marifetiyle ilana çıkılan 826 daimi İşçi alımı için Noterlik vasıtasıyla ad çekme hava işlemi 16.01.2021 tarihinde 10:00-20:00 saatleri ortada gerçekleştirilmiştir. Adayların ad çekme sonucuna müteveccih işlemleri ise 17.01.20201 tarihinde tamamlanmıştır.

Bu kapsamda taşra teşkilatına, 4857 basit İş Kanunu kapsamında işçi namına yerleşenlerin göreve start taleplerini içeren başvuruları, başvuruda bulundukları yapı müdürlüklerimizce alınacak olup, göreve bidayet işlemleri aşağıda tamlanan şekilde yapılacaktır.

Necip adayların;

Kimlik Kartı (Kafa Koçanı) örneği.

İkametgah belgesi. (e-Şevket çıktısı geçerlidir).

Adli Sicil Durum Belgesi. (e-Ihtişam çıktısı geçerlidir)

Askeriye Genişlik Belgesi. (Askerlik Şubesi onaylı yahut e-Fehamet çıktısı geçerlidir)

Başvurmuş olduğu ayan hareket pozisyonunu için zaruri olan tahsil belgesi

Özel şartlarda tamlanan farklı sertifikalar.

Çalışmaya bariyer ayrımsız sağlık halinin olmadığına dayalı keyif raporu.

ile alay malay;

Bildirme geç 22.01.2021 tarihi say saati sonuna kadar başvuruda bulunduğu işyerine başvurma ederek, belgelerin teyit edilmesi gerekmektedir. Vesika teslimi şahsen yapılacak olup misil, kargo, kurye ile yapılan başvurular akseptans edilmeyecektir.

Tasdik alınan vesaik işyerlerimiz vasıtasıyla Personel Genel Müdürlüğüne iletilecek olup, Personel Genel Müdürlüğü nezdinde oluşturulan Kura ve İnceleme Komisyonu eliyle incelendikten sonra tayin işlemleri gerçekleştirilecektir. Kaşkariko sonucu nasıp üzere öngörülen niteliklere topluluk olmayan adaylar ile kavisli, kayışçı yahut dolma beyanda bulunmuş olup tercihlerine yerleşenlerin atama işlemleri yapılmayacaktır. Asilzade adaylardan başvurmayanlar ile başvuruda bulunduğu pozisyonda aranan şartları taşımadığı sebebi ile ataması yapılmayanların yerlerine sırasıyla sakıntı adaylardan atama yapılacaktır. Rezerv adaylar üzere yapılacak duyuru genel ağ sayfasımızdan ayrıca zar edilecektir.

KAPAT X

İlan, kura neticesinde yerleşmeye türe kazananlar için bildirim niteliğinde olup, hak sahiplerine antrparantez bildirim yapılmayacaktır.

İlanen Duyurulur.

Ad Çekme sonucunda atamaya adalet kazanan aristokrat ve sakınım adayların listesi;

Kura sonuçları üzere tıklayınız.
(Had: Akıbet dosyası RAR formatında olup, linke esen tıklayıp bilgisayarınıza kaydedin, sonradan üstelik Winrar ile açın)

Share: