Tarım Bankası KPSS’siz 230 personel takanak

Ziraat Bankası, Ziraat Ortaklık Bankası ve Ziraat Teknoloji haddinden fazla sayıda teknik ve idari personel alımı yapacak

Ziraat Katılma Bankası, 100 Ehlihibre Yardımcısı alacak. Serencam başvuru tarihi 26 Mart 2021.

Başvuru sırasında dikkat edilecek hususlar aşağıda belirtilmiştir:

Kültür Katılma Bankası 100 Eksper Yardımcısı takanak

Başvurular 09-26 Mart 2021 Cuma haset saat 23.59’a kadar Rum Üniversitesi’nin sınavbasvuru.anadolu.edu.tr/ genel ağ sitesine organ görünmek yoluyla yapılacaktır. Başvuru formu namzet yoluyla harika adına doldurulacak ve adayın son 6 ay zarfında fariğ vesikalık fotoğrafı taranarak Referans Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı sıfır adayların başvurusu akseptans edilmeyecektir.

Sınava başvuracak adaylar, sınav maliyeti kendisine 195 TL imtihan ücreti ödeyecektir. Ödeme işlemi, imtihan başvurusu esnasında üniversitenin sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden emniyet/ödeme kartı ile gerçekleştirilecektir. Apayrı kanallardan ifa kabul edilmeyecektir.

Ziraat Teknoloji A.Ş 30 Ehlivukuf Yardımcısı takanak

Kültür Uygulayım Bilimi A.Ş 30 Ehlihibre Yardımcısı algı

Kültür,İş Analisti, Altyapı Dizge Mühendisi , Yazılım mühendisi alımı yapacak

mukayyet Rum Üniversitesi aracılığıyla 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 24 April 2021 Cumartesi haset saat 10.00’da tek benzeri oturumda gerçekleştirilecektir.

Kültür Bankası 80 Eksper Yardımcısı algı

Ekincilik Bankası 80 Ehlihibre Yardımcısı alacak

Sınav süreci bağlanmış ve kavuşma kalkmak üzere iki aşamadan oluşacaktır.

Çalışma ili İstanbul’dur.

Adayların mezuniyetlerine göre İdari ve Mühendislik başlamak üzere 2 ayrımlı alanda mukayyet düzenlenecektir.

mukayyet Küçük Asya Üniversitesi eliyle 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 24 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Tarım Bankası, İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ile Kurumsal ve Girişimci Şubelerinde vazifelendirilmek üzere 80 Eksper Yardımcısı istihdam edilmesi planlanmaktadır. Sınava başvuracak adaylar, imtihan maliyeti adına 195 TL sınav ücreti ödeyecektir. Ifa işlemi, sınav başvurusu esnasında üniversitenin sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden güven/telekart ile gerçekleştirilecektir. Başka kanallardan ifa akseptans edilmeyecektir.

Tarım Bankası 20 Denetmen Yardımcısı algı

Bankamız Denet Kurulu’nda İstanbul merkezli yerine görev almak için 20 Denetmen Yardımcısı istihdam edilmesi planlanmaktadır. Adayların mezuniyetlerine bakarak İdari ve Mühendislik girmek için 2 ayrımlı alanda yazılı düzenlenecektir.

yazılı sınav Küçük Asya Üniversitesi aracılığıyla 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 24 Nisan 2021 Cumartesi haset saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Share: