Takla atan otomobilde 2 birey öldü, 2 yaşama yaralandı

Eskişehir’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlanan otomobilde kâin 4 kişiden 2’si hayatını kaybederken değişik 2’si yaralandı.

Kaymakamlık, gün ortası saatlerinde Eskişehir-Kütahya karayolu Dutluca Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Halil T. idaresindeki 16 BCG 69 plakalı makine sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlanarak takla attı. İhbar üzerine bölgeye 112 Acil Servis, Nahiye Gidiş Geliş ve Bitirmiş ekipleri gönderme edildi. Kaymakamlık yapan otomobilin sürücüsü Halil T. ve yöre koltukta muvakkat olan Zuhal T. yaralanırken, ense koltukta bulaşıcı olan Ruhan Ataman ve Fatma Türkan Ataman’ın hayatlarını kaybettiği tespit edildi.

Kazadan yaralı olarak kurtulan otomobil sürücü Halil T. ve Zuhal T., 112 Müstacel Keyif ekiplerince otama yapılmak amacıyla Yunus Emre Celal Hastanesi’ne atıf edildi. Yaralıların hastanede tedavisi bitmeme ederken olayla ait Cumhuriyet Altını Savcısı’nın talimatıyla inceleme başlatıldı.

Share: