Sibel Can’ı temizlemek talip belediye başkanına asayiş müsaade vermedi, periferi karıştı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde manzara kayran Sibel Birey’a teşekkür söylemek için sahneye geçmek talip protokol üyelerine, iddiaya bakarak korumalar cevaz vermedi. Bunun konusunda Edremit Belediye Reisi Selman Hasan Arslan ile görevliler ortada gerilim yaşandı. Sonrasında ise güdük kesiksiz bire bir çatışma daha çok. Sibel Birey konserini bire bir süre keserek, kulise saklamak zorunda kaldı.

Edremit ilçesi Altınoluk amfiteatr tiyatroda turnesi dahilinde Sibel Fert seyirciler ile buluştu. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı konserde iddialara göre, Edremit Belediye Reisi Selman Hasan Arslan, Edremit’te verdikleri konser üzere Sibel Can’a sahnede teşekkürname yazar çiçek tanıtmak istedi. İddiaya bakarak, bu rağbet dulda ekibine ve görevlilere iletildi. Arzu görevliler aracılığıyla reddedilince Başbuğ Selman Hasan Arslan ve uray yetkilileri ile konser görevlileri arasında bir aday tartışma yaşandı. Başbuğ Aslan dinleti alanını ayrılmak isterken, gücük mütemadi tıpkısı patırtı yaşandı. Yaşanan arbedenin görüntüleri idmansız kameralara yansıdı.

Olayların yatıştırılmasının peşi sıra Sibel Can gine sahneye çıkarak konserine bitmeme etti. Yaşanan çatışma sonrasında amfiteatr tiyatroya çokça sayıda kurnaz ekibi atıf edildi. Sosyal medyada bir nice birey yaşanan olaya tepki göstererek, Edremit Şehremini Selman Hasan Arslan’a geçmiş olsun mesajları paylaştı.

Share: