RTÜK, 30 uzman yardımcısı takanak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Komutan Yardımcısı İbrahim Beyinli, Amme Idaresi, iktisat, maliye, uluslararası ilgiler, ruhsal, sosyoloji, teoloji, iletişim, Türk dili edebiyatı ve mühendisliklerin süresince olduğu bir çok bölümden 30 ehlivukuf yardımcısı alacaklarını duyurdu.

Radyo ve Monitör Dal Kurulu Başkan Yardımcısı (RTÜK) İbrahim Düşüncesiz, Kamu Yönetimi, ekonomi, maliye, uluslararası münasebat, ruhsal, sosyoloji, ilahiyat, iletişim, Türk dili edebiyatı ve mühendisliklerin içinde olduğu benzeri çokça bölümden 30 ehlihibre yardımcısı alacaklarını duyurdu.

RTÜK Başbuğ Yardımcısı Akil’nun içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı izah şöyle;

Amme Idaresi, tutum, maliye, uluslararası ilgiler, ruhiyat, sosyoloji, teoloji, iletişim, Türk dili edebiyatı ve mühendisliklerin süresince olduğu aynı çok bölümden 30 eksper yardımcısı arkadaşımızı RTÜK ailesine nida ediyoruz. Resmi ilanımız haftaya ihvan. Takip edin.

bu arada KPSS minimum 70, YDS 60 olması gerekiyor maksimal yaş sınırı dahi 35. İşletme ve maliye birlikte var bölümler beyninde.

Amme Idaresi, tutum, maliye, arsıulusal ilgiler, psikoloji, sosyoloji, teoloji, bildirişim, Türk dili edebiyatı ve mühendisliklerin süresince olduğu aynı çok bölümden 30 eksper yardımcısı arkadaşımızı RTÜK ailesine nida ediyoruz. Resmi ilanımız haftaya rüfeka.Izleme edin 🙂 pic.twitter.com/ZAn78Xno09

İbrahim AKIL (@ibrahimuslu55) November 5, 2020

Share: