Öğretmen marazlı ile hemşire aşkında mutlu sonuç

Hatay’dan İzmir’e otama başlamak amacıyla gelen hoca Erkan Karaca ile hastanede kendisiyle ilgilenen hemşire Kardelen Hakem, birbirlerine bakraç olup nikah masasına oturdular.

Hatay’ın şekil ilçesi Antakya’dan İzmir’e otama için gelen özel çocuklar yetişek öğretmeni Erkan Kişmiri, hastanede kendisiyle ilgilenen hemşire Kardelen Yargıcı’ya tıpkı görüşte intihal oldu. Tedavi olduğu dönemde İzmir’e tayini sâdır ve ailesini da İzmir’e taşıyan Erkan Kişmiri ile Kardelen Yargıcı, seçme iki ailenin da sevda göstermesinin arkası sıra mutlu sona ulaştı.

Üç bölüm süren düğünle acun evine girdiklerini rapor fail Kardelen Hakem, “Evliliği tek düşünmüyordum. Aklımda yoktu. Tesadüfler hayat çizgisini oluşturdu. Erkan, tedavisi amacıyla hastanemize geldi. Görevli olduğum kata hastalanmış olarak yatırıldı. Ego üstelik tedavisiyle ilgilenen hemşireydim. Evliliği tek düşünmüyordum, ancak yıldız bizi evliliğe götürdü. Çok mutluyum” dedi.

Can Kuşu ikizini İzmir’bile bulduğunu anlatım eden Erkan Kişmiri ise “Hatay’dan İzmir’e otama üzere geleceksin, burada hayat arkadaşını bulacaksın’ deseler inanmazdım. Fakat beribenzer ruh ikizimi İzmir’bile buldum. Çok mutluyum ve aynı o kadar da şanslıyım. Kardelen hemşireyi evliliğe ikna ettim” diyerek konuştu.

İzmir’dahi gerçekleşen kına gecesinin ardından nikahları kıyılan güre çiftin düğünleri ise Hatay’bile yapıldı. Yağız çifti, balayı üzere Antalya’yı seçti.

Share: