Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Cesaret ve Kefillik Kooperatifi Başkanı Özyürek çekinmezlik tazeledi

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Güven ve Kefalet Kooperatifi genel kurulunda mevcut başkan Yüce Özyürek çekinmezlik tazeledi.

Tekirdağ Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Güven ve Kefillik Kooperatifi Umumi Kurulu’nda Başbuğ Mualla Özyürek, başkanlığı süresince yapılan çalışmalardan bahsetti. Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın ise, “2023 yılı esnafımıza aldatıcı olsun, eli nimetli çoğalan kazançlar dilerim. Kongremiz esaslı olsun” diyerek konuştu.

Tek çizgilik halinde gerçekleşen kongrede bulunan komutan Özyürek hamaset tazeledi. Yapılan umumi asamble böylecene Mehabetli Özyürek, Tamer Yargı, Fatih Varma, Mehmet Büzük, Ahmet Zimer, İlhan Başer, Hamza Kuşçu, Havva Balcan, Recep Kısacık ve Emel Gerçekten idare kurulunu, Bakı Kurulunu ise Güç Kızılkaya, Halil Soğurgan, Tümay Önemli ve Emre Özyürek oluşturdu.

Kongrenin sonunda konuşan Özyürek, “Hepinize teşekkür ediyorum, kongremiz Muratlı’mıza, Tekirdağ’ımıza, Türkiye’mize hayırlara komütatör olsun diyorum” dedi. – TEKİRDAĞ

Share: