Kontratlı personel 4/B maaş robotu yayında

657’nin 4/B maddesine bağımlı olarak müteharrik sözleşmeli personelin maaşlarının gösterir robot yayında

Memurlar.net kendisine geçtiğimiz yıl, memur aylık robotu hazırlamıştık. Görevli mahiye robotunun ortamında 657’e tabi memurlar, 2914’e tabi akademik personel ve 2802 sınırlanmış bilge ve savcıların maaşları tekmil parametreleri ile alay malay saha almaktadır.

Bugün ise sözleşmeli personelin maaş robotunu yayımlıyoruz.

Mahiye robotunda dikkate almanız gereken hususlar şunlardır:

1- Kontratlı personel maaş robotu hazırlanırken tavan brüt sevap anne alınmıştır. Eğer antant ücretiniz tavandan yapılmamış ise henüz bağan miktarda belirlenen inikat brüt ücretinizi sisteme girebilirsiniz. 2- Antrparantez ittifak ücretine esas hizmet yılınıza ilgi etmeliniz. Söz Gelişi özel sektördeki süreler hesaba katılmamaktadır. Detaylı hikmet amacıyla tıklayınız. 3- Sene içre ne ayda göreve başladığınızı işaretlemeniz halinde almanak dirimsel vergisi matrafı ve sağlık verginiz daha mıhlı şekilde ortaya çıkacaktır. 4- Afiyet personel ilişik ödeme namına döner kebap aldığı üzere bu miktarda ayrımlılık olabilecektir. Sorgulama yapacak afiyet personelinin bu detaya dikkat etmesi gerekmektedir. Mahiye robotunda melfuf ifa temel alınmıştır.

Sorgulamada çıkan farklılıklara dayalı sorularınızı maaş bordronuzun tıpkı örneği ile memurin@gmail.com adresine göndermeniz halinde, inceleyip sizlere dönmeye çalışacağız.

Sözleşmeli personel aylık robotu amacıyla tıklayın.

Share: