Komutan Bozan’dan ilçelere müzakere

Baştan Bolluk Partisi Erzurum İl Başkanlığı, güney ilçelerinde teşkilatları pekitmek adına ağırbaşlı tıpkısı çalışma başlattı.

İl Başkanlığı görevine getirildikten sonraları kolları sıvayan ve Erzurum İl teşkilatında bunaltıcı tıpkısı mücahede sergileyen İl Başkanı Adnan Bozan, yanında Yeniden Bol Bolamat Partisi MKYK üyesi ve Erzurum Sorumlusu Sadık Çat ile alay malay ülke ve kaymakamlık başkanlıklarında kongrelere başlama verdi.

Yeniden Bol Bolamat Partisi Erzurum İl Başkanlığı, budaklı olan teşkilatları dahi birer birer yeniliyor. Hele cenup İlçelerinde baştan ayrımsız tertip içerisine girdiklerini ifade eden İl Başkanı Adnan Bozan, “MKYK Üyemiz ve Erzurum Sorumlumuz Ilişkin Çat ve memleket teşkilatı olarak haftalardır ağır sıklet ayrımsız tempoda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bazen ilçelerimizde kongrelerimizi yaptık. Şimdi güney ilçeleri için harekete geçtik. Gittiğimiz her ilçe ve köylerde Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ve Partimize büyük tıpkı rabıta var. Tekman’birlikte ve Karayazıda vatandaşların bizlere gösterdiği rabıta kontak partimizin iktidara yakınlığını gözler önüne seriyor” dedi.

Yeniden Zenginlik Partisi MKYK üyesi ve Erzurum Sorumlusu Ilişkin Kavşak ise, ” Erzurum devlet teşkilatı namına durmuyoruz. Zira Türkiye’nin ve halkın Yeniden Refah’a ihtiyacı var. Bizlerde bu şuur ile layenkati çalışıyoruz. halkımızın bizlere karşı sergilediği yunak ve özden karşılama bizleri daha kamçılıyor “diye konuştu. – ERZURUM

Share: