Kaymakam Görgülü: “Çabuk çözümler üretiyoruz”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Vazıh, değme hafta değişik tıpkı mahalleyi ülfet ederek halkın taleplerini dinlediklerini ve çabuk analizör ürettiklerini söyledi.

Seçkin hafta şekil ve kırsal mahalleleri görüşme eden Ilçebay Görgülü, bu hafta ise kaymakamlık vahit müdürleri, uray başbuğ yardımcıları ve ünite müdürleri ile alay malay Bigudi ve Beşçatak mahallelerinde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu. İlçe merkezinde olduğu gibi rustik mahallelerde üstelik çalışmalara son ivinti devam ettiklerini anlatım eden Ilçebay Vazıh, “Amme hizmetlerini mecmu mahallelerimize etkili şekilde yaymak ve halkımızın sorunlarını yerinde görerek çözümü amacıyla lazım çalışmaların yapılmasını hatırlamak üzere ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Seçme hafta farklı bire bir mahallemizi musahabe ederek halkımızın taleplerini dinliyor ve çabuk analizör üretiyoruz. Bu hafta bile ilçe ve şehremaneti müdürlerimiz ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak mahallelerini ülfet ettik. İlçemizdeki rastgele mahallemizin ihtiyaçlarını planlayarak acul analizör hatırlamak üzere cemi gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşçatak ve Bigudi mahalleleri sakinleri dahi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden etraf İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Komutan Vekili İhsan Emre Münevver’a teşekkürname ettiklerini ifade ettiler. – VAN

Share: