Kaybolan hususiyet fakültesi öğrencisinden fen alınamıyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde ülfet fakültesi akıbet sınıf öğrencisi Vedat Altun’dan 6 Temmuz’dan bu yana selen alamayan ailesi kayıp başvurusunda bulundu.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Ahbaplık Fakültesi sonuç sınıf öğrencisi Vedat Altun, yaz sezonunda çalışmak üzere 20 Haziran’dahi Husye Mahallesi’nde arkadaşının çalıştığı otele geldi.

Burada bir süre çalışzaman Altun, 6 Temmuz’birlikte ayrıldığı otele bire bir henüz dönmedi. Ailesi, Erzurum ve Bodrum Güven Müdürlüğüne her an kayıp başvurusunda bulundu.

Polis Güçleri ekipleri akıbet göründüğü Er Bezi Kavşağı’ndaki mobese kamerası görüntülerini incelemeye alarak kayıp gencin bulunması içmağara çalışma başlattı.

Erzurum’dan ilçeye kardeşini aramaya mevrut bilgisayar mühendisi ağabeyi Fuat Altun, kardeşinin bipolar bozukluğu rahatsızlığı olduğunu ve ilaç kullandığını söyledi.

Erzurum’bile ve Bodrum’de polise kayıp başvurusunda bulunduklarını ancak henüz tıpkı fen alamadıklarını tabir fail Altun, “Kardeşürün en son Husye Kavşağı civarında görülmüş. O günden sonradan kendisinden benzeri elan bilgelik alamadık. Kardeşimin kayıp olduğunu duygulu duymaz Bodrum’a geldik, mukteza başvurularda bulunduk. Telefonu Er Bezi Limanı’nda bulunmuş. Bizim seçme ailevi sorunumuz dahi yoktu. Beni duyuyorsa benzeri an önce çıkıp gelmesini diliyoruz.” diye konuştu.

Share: