Kafede eşini yumruklamıştı, serbest kaldı

İZMİT’te, kafede tartıştığı metrukiyet aşamasındaki eşiyle cidal edip, ardı ardına pres atan T.A. ünlü insan gözaltına alındı. Eşinin konusunda soda şişesi attığını ve önce onun saldırdığını tamlayan T.A., adli arama amacıyla azade kaldı.

İzmit Kuruçeşme’deki tıpkısı kafede tıpkı araya gelen metrukiyet aşamasındaki T.A. ile eşi T.A., ortada ağız dalaşı daha çok. Ayağa koruyucu yakınlar, birbirlerine saldırdı. Bu tam âdem, oğlunu kafenin önüne çıkarırken, kadın eline geçirdiği kötek ile eşinin ardı sıra gitti. Eşinin itmesiyle eş, koltuğun üstüne düştü. Kocası, koltuktaki kadına ardı ardına yumruklarla vurdu. Kafede müteharrik avrat ile aynı kadın kamera, kocayı yilbik çekti. Çekişme sona ererken, çiftler kafeden ayrıldı.

Olayın ardından T.A. emniyete giderek kocası üzerine şikayette bulundu. Polis, T.A.’yı gözaltına aldı. T.A. kafede eşinin kendisinin üzerine soda şişesi attığını ve geçmiş onun saldırması nedeniyle olayın yaşandığını söyledi. Şikayette bulunan eş de önce kendisinin vurduğu yönünde anlatım verdi. Adliyeye sevk edilen T.A. adli arama amacıyla erkin bırakıldı.

Share: