İletişim Başkanlığı KPSS’siz 30 bildirişim eksper yardımcısı algı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, son referans tarihi 20 ağustos 2021, 30 İletişim Ehlihibre Yardımcısı Kabul Etmek amacıyla ilana artık

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından

SINAVLA İLETİŞİM EHLIHIBRE YARDIMCISI ALINACAKTIR

UMUMI BİLGİLER: İletişim Bilirkişi Yardımcısı unvanıyla atama yapılabilecek azami takım sayısı otuz (30) adettir. Giriş sınavını kazananların atamaları GİH sınıfından 8 ve 9’uncu derece kadrolara yapılacaktır.

Sınava başvurabilmek için; 01/01/2021 tarihi bakımından 35 yaşını doldurmamış doğmak,

Yer birkaç dört yıllık lisans eğitimi veren; Ülfet, açık oturum bilgiler, İktisadi ve İdari bilimler, pres ve ekonomi fakültelerinden, İletişim fakültelerinden, Mühendislik fakültelerinin lisans bölümleri ile hesap ve sayımlama lisans bölümlerinden, rabıt fakültelerin ruhiyat, antropoloji, sosyoloji, sosyal insan bilimi, halkbilim, eş ve cemiyet bilimleri bölümlerinden,yahut bunlara denkliği Yükseköğretim Yerleşmiş vasıtasıyla kabul edilen ancak içindeki yahut ev dışındaki talim kuramlarından görmek gerekmektedir.

Sınav başvurusu 09-20 Ağustos 2021 tarihleri beyninde Rum Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi sinav.basvuru.anadolu. edu.tr üzerinden yapılacaktır.

Sınav referans ücreti, müracaat işleminin son adımında itimat/telekart ile ödenecektir. Sınav referans ücreti 125 (yüzyirmibeş) TL’dir.

İlanın detayları üzere tıklayınız

Share: