İki çalım bütün 45 personel matlup

Bucak Emniyeti Genel Müdürlüğü, daimi işçi statüsünde 36 personel istihdam edecek. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığı, Bursa Sınav ve Analiz Laboratuvarı Müdürlüğü (BUTAL) bünyesinde fariza yarmak üzere 9 personel istihdam edecek.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Genel Müdürlük, 10 bahir trafik operatörü, 4 ikinci kaptan, 6 ikinci mühendis, 13 departman personeli (vazifeli) ve 3 mühendis atılmak için 36 personel takanak.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacak.

Konuya ilgili ilanlar, aday sınav yeri ve tarihi, İŞKUR’un genel ağ adresinde yayımlanacak.

Mavera yandan Türkiye Ilmî ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığı, Bursa Imtihan ve Analiz Laboratuvarı Müdürlüğü (BUTAL) bünyesinde görev boşaltmak amacıyla 9 personel istihdam edecek.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana bakarak, Ar-Ge personeli, uzman yardımcısı/eksper kadroları için sonuç referans tarihi 5 Nisan, tekniker/tekniker, yönetici asistanı amacıyla ise 19 Mart kendisine belirlendi.

Başvurular için gerekli şart ve süreçler, Kurumun internet sayfasında “www.tubitak.gov.tr”, Ev, Emek ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında meydan alıyor.

İş başvuruları, TÜBİTAK İş Müracaat Sistemi “https://kariyer.tubitak.gov.tr” ve İŞKUR’un web sayfası “https://esube.iskur.gov.tr” üzerinden gerçekleştirilecek.

Share: