Hazine ve Maliye Bakanlığı 3 bin nefis kurum ilanını yayımladı

Sağlık İdaresi Başkanlığı çalım içi sınavla 1.500 dirimsel uzmanı, KPSS puanıyla bile 1000 sağlık eksper yardımcısı takanak. Hazne ve Maliye Bakanlığı dahi 500 Hazne ve Maliye ehlivukuf yardımcısı alacak

Dirimlik İdaresi Başkanlığınca Sağlık Uzmanlığı Hususi Sınavı ile 1500 (bin ilkokul beniz) Dirimsel Uzmanı algı. İlan için tıklayınız.

KPSS puanıyla bin dirimlik eksper yardımcısı alınacak. İlan amacıyla tıklayınız.

Hazne ve Maliye Bakanlığı 500 ehlihibre yardımcısı matlup

Dirimlik İdaresi Başkanlığının (GİB) genel ağ sitesinde vadi düz duyuruya göre, Başkanlıkta çıplak bulunan kadrolara atanmak amacıyla 1000 dirimsel ehlivukuf yardımcısı alınacak. Sağlık ehlivukuf yardımcıları farklı illerde görevlendirilecek.

Sağlık ehlivukuf yardımcılığı methal sınavının yazılı bölümü 12 Mesafe Cumartesi saat 10.00’birlikte Ankara’birlikte yapılacak.

9 Son Teşrin Pazartesi başlayıp 20 Son Teşrin Cuma Namazı saat 17.30’üstelik sona erecek başvurular, “http://sinav.gib.gov.tr” adresinden gerçekleştirilecek.

Namzet sınava girmeye doğruluk kazanan adaylar GİB’in “http://www.gib.gov.tr” genel ağ adresinden duyurulacak.

Gelir Uzmanlığı Özel Sınavı

GİB’in genel ağ sitesinde saha alan sair duyuruya göre üstelik Dirimlik Uzmanlığı Hususi Sınavı ile 1500 sağlık uzmanı alınacak.

Antre sınavının bağlanmış bölümü 23 Aile 2021 Cumartesi saat 10.00’dahi Ankara’üstelik yapılacak.

Başvurular, 30 Kasım 2020 Pazartesi ile 18 Ara 2020 Cuma tarihleri beyninde duyurunun ekinde vadi düz “Sınav Müracaat Formu” ile kadrosu başkanlık merkezinde bulunanlar için personel ofis başkanlığına, kadrosu alacak dairesi başkanlıklarında ve defterdarlıklarda olanlar amacıyla personel müdürlüklerine gerçekleştirilecek.

Sınav sonuçları, GİB’in genel ağ sitesinden duyurulacak.

Bakan Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yılbaşına kadar giderek hava ilanlarına çıkacaklarını belirterek, “Bakanlığımız 2 bin, çekicilik içi özel sınavımızla 3 bin kadroya nasıp yapacağız.” ifadelerini kullanmıştı.

Share: