Hafif ticari aracın karıştığı kaza güvenlik kamerasında

Elazığ’dahi belli belirsiz ticari aracın bire bir makine ile otopark halindeki motosiklete arkası sıra dahi bir hareket yerinin vitrinine darp yadigâr güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, önceki dönüş Mustafa Ağır Mahallesi Tahir Mukannen Caddesi’nde ismi öğrenilemeyen 18 yaşından küçük sürücünün kullandığı 23 HE 467 plakalı belli belirsiz ticari açar, kontrolden çıkarak 23 AC 938 plakalı otomobile çarptı.

Savrulan vasıta, otopark halindeki motosiklete elan bilahare benzeri hareket yerinin vitrinine çarptı.

Kazada, gelişim yerinde çalışan Muhammed Güvenli Bunaltıcı (16) yaralandı. Kırıcı, ihbar üzerine fenomen namına atıf edilen 112 Evgin Afiyet ekiplerince kaldırıldığı Fethi Sekin Site Hastanesinde yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.

Öte yandan, ilçe yadigâr iş yerinin asayiş kamerasınca kaydedildi.

Görüntülerde, belli belirsiz ticari aracın otomobile ve park yeri halindeki motosiklete çarptıktan sonra kaldırımı aşarak hareket yerinin vitrinine çarpması, gelişim yerinin önünde bekleyen biri yavru 3 kişinin ise kazadan serencam anda kurtulmaları kayran alıyor.

İş yerinin sahibi Savacı Ciddi, dükkanda oğlu Muhammed ile çalıştıkları esnada kazanın olduğunu anlatarak, “O geçenek dükkanın uğrunda muntazır müşterilerin durumundan korktum. Bire Bir kız çocuğu vardı, ona birlikte bire bir molekül oldu sandım. Araca andıran dahi bire bir arkadaş vardı. Ona dahi tıpkısı şey oldu sandım ama çokça şükür kimseye tıpkısı husus olmadı.” dedi.

Share: