Hızlı gidiyor diye ambulans şoförüne küfretti, ortalık karıştı

Esenyurt’ta pestil ahzetmek içmağara seyreden cankurtaran şoförüne defa üzerindeki tıpkısı herif, “Bu kadar hızlı gidilir mi” diye küfür edince ortalık karıştı. Araçtan nazil aksi sürücü ile şahıs arasındaki kavgayı, vatandaşlar güçlükle ayırırken, yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Görüngü, geçtiğimiz Cumartesi akşferç saatlerinde Esenyurt Şevket Hastanesi mevkiinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre züğürt ahzetmek için hastaneden çıiçki tutum halindeki ambulans, kat üzerinde karşıdan karşıevet geçmeye çalışan bir karı ile karşılaştı. Ä°ddiaya göre şahıslardan biri cankurtaran sürücüsüne “Bu yoldan bu kadar hızlı geçilir mi” diye bağırarak hakaret etti. Bunun üzerine ambulanstan nazil şoför ile âdem arasında tartışma yaşandı. Kavga kısa sürede büyürken ikiliyi çevredeki vatandaşlar zorlukla ayırdı. Olay sonrası ambulans sürücüsünün karakola her an şahıstan şikayetçi olduğu öğrenilirken yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Uğraş anı cep telefonu kamerasında

Fenomen anı çevredeki el telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde cankurtaran şoförü ile şahıs arasında yaşanan kavganın çevredeki vatandaşlar tarafından ayırılmaya çalışıldığı görüldü.

Share: